Rüya tabiri ara

Cover Image

Rüyada Burç Görmek

Aralık 10, 2014 - Okuma süresi: ~1 dakika

Rüyasında bir kimse kendisini bir kalenin bur­cunda görse, o kimse kendisini isteyen adamdan emniyet içinde olmaz, şeklinde tabir olunur. Bu rüyayı gören kimse şayet hasta bir kimse ise, onun hastalığı iyileşmez, ölü­müne işarettir.

Bazı yorumculara göre de, bu kimsenin güçlü ve ünlü bir kimseye galip geleceği ile tabir olunur demişlerdir.

Rüyada kendinizi bir kale burcunda görmek, emni­yetsizliğe, hasta iseniz öleceğinize yorumlanır. Kale, burç veya bir sur üzerinde bulunduğunuzu görmek, şanslı ve kuvvetli bir adama karşı kazanacağınız zafere işaret eder.

Bazen de bir kimsenin rüyada kendisini kalenin burcunda olduğunu görmesi, o kimse­nin kadir ve şanı yüce bir adama zafer bulaca­ğına işâret eder.

Bir kimsenin kendisini bir kalenin burcunda görmesi, güvensizlik içinde olduğuna işaret eder. Bir kimsenin kendisini burcun üstünde veya içinde görmesi hayırlı değildir. Çünkü burç kabirdir, içinde veya üstünde olmanın farkı yoktur. Bir kimse rüyada kendisini kalenin burcunda olduğunu görse, o kimse kendisini arzu eden adamdan emin olmaz.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4288