Rüya tabiri ara

Rüyada Bulaşıcı Hastalığa Yakalanmak

Mayıs 13, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada Bulaşıcı Hastalığa Yakalanmak görmek büyük sorunlar yaşamadan, hayatını tatlı bir huzur içinde geçireceğine, rızık ve kazanç elde edeceğine, onlar adına aç insanları doyuracağına, parasal sıkıntılarını ortadan kaldıracağına, borçlarını kolayca ödeyeceğine, giderek daha da moralsiz ve isteksiz bir hale gelmesinden dolayı iş yaşamında da büyük sorunlar yaşayacağına, rahat edeceğine, mutlu ve sağlıklı olacağına, maddi zarara uğrayacağına, iş hayatındaki ve aile hayatındaki huzuru kaybedeceğine ve çok büyük maddi ve manevi zararlara uğrayacağına işarettir.

Fikirlerinize katılmayan veya söylenilen her şeyin tersini savunan kişileri ikna etmek için çaba harcamanız gerekebilir.
Rüyada bulaşıcı hastalık olduğunu görmek itibarlı ve saygın bir kimse olacağına, sorunlara çözüm yaratacak biriyle iş ortaklığı kurulacağına, kazancın artacağına, şöhretli biri olunacağına ve işlerin uzun süre boyunca böyle devam edeceğine işarettir.

Rüyada bulaşıcı hastalıklı birini görmek hayatında çok sevdiği ve değer verdiği kişilerle bazı işlere gireceğine, onu yönetmeye ve yönlendirmeye çalışacağına bu durumun da kendisini bazen dayanılmaz noktalara getireceğine tabir olunur.

Rüyada bulaşıcı hastalığa yakalanmak çok yakınınızdaki birine fenalık edeceğinize, iş konusunda açılacak yeni bir sayfa sayesinde güzel günler görüleceğine işaret eder.

Rüyada vücudunda hastalık görmek kendisine ve yaşamına çeki düzen vereceğine, resmi bir kurumda işe girileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada hastalığın ilerlediğini görmek zarar edilen işlerden uzaklaşılacağına, ruhsal olarak büyük bir motivasyona ulaşılacağına, iş dünyasında acemi olan kişilere bilgi ve deneyim konusunda yardım edileceğine, hastalanacağına, üzüleceğine rivayet eder.

Rüyada vücutta hastalık görmek zamanında çok sorun yaratacağı düşünülen bir çalışmanın daha büyük zararlara ve sıkıntılara neden olacağına, daha büyük kazançlar elde edileceğine işaret eder.

Rüyada hastalık görmek çok büyük bir çalışma temposu içine gireceğine, yaptığı işte her zaman en iyisi olmak için çabalayacağına, derdini tam olarak açamadığı için doğru şekilde destek de bulamayacağına yorulmaktadır.

Rüyada hastalıklı insanlar görmek sağlık ve hayır getireceğine, uzun zamandan beri hayali kurulan ve çok kazanç getirecek olan bir projenin zararlı bir şekilde biteceğine yorulur.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

5502