Rüya tabiri ara

Rüyada Bulanık Suda Yüzmek

Rüyada Bulanık Suda Yüzmek kişinin işiyle alakalı sıkıntılı bir döneme gireceğine, maddi çöküşe uğrayarak sıkıntı yaşayacağına işaret eder. Bu üzücü ve zor günler aşılsa da geride büyük etkiler bırakacaktır. Rüya sahibi aile büyüklerinden yada yakın...

Rüyada Bulanık Suda Yüzmek kişinin işiyle alakalı sıkıntılı bir döneme gireceğine, maddi çöküşe uğrayarak sıkıntı yaşayacağına işaret eder. Bu üzücü ve zor günler aşılsa da geride büyük etkiler bırakacaktır. Rüya sahibi aile büyüklerinden yada yakın dostlarından göreceği maddi destekle birazda olsa belini doğrultmayı başaracaktır. Kişinin iş hayatındaki yaşadığı sıkıntılar özel ilişkisine de yansıyacak ve kısa süreli ayrılıklar yaşanacaktır.

Rüyada bulanık denizde yüzmek, bu rüya bazen rüya sahibinin işleyeceği günaha bazende yaşayacağı tatsız olaylara işaret eder. Görülen bu rüya, gören kişi için pek hayra yorulmaz. Kişinin uzak bir yerden alacağı hayırsız bir habere yada istemeyerek de olsa sonradan pişman olacağı hatalara işaret eder.

Rüyada bulanık denizde boğulmak, kişinin vereceği yeminleri yerine getireceğine, servete, zenginliğe, sevenleri ile mutlu olmaya, üne, şöhrete, mutlu bir evliliğe ve hayırlı bir eşe yorumlanır. Kişinin işiyle alakalı başarılı olacağına ve gelirini dahada artıracağına işaret eder. İşindeki huzuru ve mutluluğu eve yansıtacak ve güzel bir yuvaya sahip olacaktır. Aynı zamanda kişinin uzak bir yerden alacağı hayırlı haberlere işaret eder.

Rüyada bulanık denizde balık tutmak, kişinin kısmetinin ve şansının açık olacağına işaret eder. İşinde başarıdan başarıya ulaşarak çalışmalarıyla adından söz ettireceğine ve kariyerinde büyük adımlar atacağına delalet eder. Bu rüya gören kişi için aslında zor hayatına karşı umut niteliğindedir. Rüya sahibi doğru kararlar ve yerinde hamleler yaparsa başarıya vede zenginliğe ulaşması an meselesi olacaktır.

Rüyada çamurlu deniz görmek, rüya sahibinin yolunda giden hayatı biranda ters köşe olacaktır. Yaşayacağı sorunlar, sıkıntılar rüya sahibini çaresizliğe sürükleyecektir. Bu rüya kişinin maneviyattan uzaklaşarak günaha gireceğine ve daha sonra pişmanlık duyacağına işaret eder. Kişinin doğru yoldan uzaklaşarak hakkı olmayan şeylere sahip olmaya çalışacağına ve ardı arkası kesilmeyen felaketler yaşayacağına yorulur. Rüya sahibi kendini toparlamalı ve en kısa sürede kendine çeki düzen vermelidir.

Rüyada Bulanık Suda Yüzmek geleceğe karşı kaygılar yaşayacaktır. Kişinin yaşadığı tedirginliğin ve endişenin habercisidir. Kişinin bilinç altında yaşadığı korku ve üzüntülere işaret eder.