Rüya tabiri ara

Bulanık Suda Yüzmek

Rüyada bulanık suda yüzmek, bulanık su rüyası genellikle dünya hayatına, karmaşıklığa ifade  edilir. Kişinin rüyasında bulanık su görmesi, kendisini ve ailesini zor duruma sokacak yanlış işler peşinde koşarak rızkını körelteceği ne yorumlanır. Bu rüy...

Rüyada bulanık suda yüzmek, bulanık su rüyası genellikle dünya hayatına, karmaşıklığa ifade  edilir. Kişinin rüyasında bulanık su görmesi, kendisini ve ailesini zor duruma sokacak yanlış işler peşinde koşarak rızkını körelteceği ne yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler hayalarını maddi çıkarlardan ibaret kılmış hayatın manevi güzelliklerini yok saymışlardır. Rüyada bulanık suda yüzmek, aynı zaman da kişinin normal sakin süre gelen hayatının alt üstü olup maddi ve manevi kazançlar kaybedeceğine, elde ettiği rızkını hiç uğruna kaybedeceğine işaret eder.

Rüyada Bulanık Suda Yüzmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada bulanık suda yüzmek, bu rüya kişi yada kişiler için harama el uzatmaya, hayatı kötülükleri ile yaşamaya , şeytanın makul kıldığı kötülükler karşısında boyun eğmeye yorumlanır. Rüyasında bulanık suda yüzerken temiz berrak suya geçtiğini gören kimse, hatalarından dolayı ders alarak kurduğu kötü alışkanlıklarından vazgeçer. Rüyada bulanık suda yüzmek, başka bir değişle mal kaybetmeye, yanlış dostluklar edinmeye, fitne fesat kimselere, dedikoduya işaret eder.

Rüyada Bulanık Suda Yüzdüğünü Görmek

Rüyada bulanık suda yüzdüğünü görmek, rüyayı gören kimsenin yoğun iş temposundan dolayı hayatındaki bir çok güzelliğin farkına varmayarak körelmiş şekilde yaşayacağına yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler, aşk ve evlilik gibi kutsal olan güzelliklerden uzak yalnızlığına bürünmüş olarak yaşayan aciz kimselerdir.

Rüyada Bulanık Suda Boğulmak

Rüyada bulanık suda boğulmak, kişinin iş hayatında zor duruma düşmesine sebep verecek olayların içine düşerek çözüm noktası arayacağına işaret eder. Rüyasında bulanık suda boğulduğunu gören kimse, karşısına çıkan en ufak olaylarda bile etkilenerek hayatını olumsuz yönde etkin kılar. Bu rüya kişi ya da kişiler için olumsuz olarak anlam içerip yaşanacak kötülüklere ifade edilir.

Rüyada Bulanık Suya Düşmek

Rüyada bulanık suda düşmek, iş hayatının acımasızlığı karşısında zayıf duruma düşerek kötü niyetli kimselerin kurbanı olmaya, yenilgiye uğramaya  yorumlanır. Rüyasında bulanık suya düştüğünü gören kimse bataklığa bürünerek içinde olduğu kötülüklerde kaybolur. Bu rüya aynı zaman da geçimsizliklere, aile içi tartışmalara, yaşanan ayrılıklara tabir edilir.

Rüyada Bulanık Suya Girmek

Rüyada bulanık suya girmek, kişinin başına gelecek kötülükleri önceden kabullenerek ona göre hayatını devam ettirmesine yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler karşısına çıkan fırsat kapılarını ters teperek başarılı olmasına sebep verecek tüm güzellikleri yok sayarlar.  Rüyada bulanık suda boğulmak, aynı zaman da Allah’ın yolundan ayrılmaya, yapılan kötülüklere boyun eğmeye, şeytani duygular beslemeye tabir edilir.

Rüyada Bulanık Suda Yürümek

Rüyada bulanık suda yürümek, başarısızlıkla ifade edilen bu rüya kişinin elini attığı her işten mutsuz ayrılıp açılan rızk kapılarının tek tek kapanacağına yorumlanır. Rüyasında bulanık suda yürüdüğünü gören kimse, insanlardan uzak duran yalnızlığı kabullenerek hayatını olduğu gibi yaşayan, çamura gömülmüş kimselerdir.

Rüyada Bulanık Suda Yüzen İnsanlar Görmek

Rüyada bulanık suda yüzen  insanlar görmek, hayatı eğlenceli ve pozitif olarak yaşayan her türlü kötülüklerden ve sıkıntılardan kendisini arındıran kimselere yorumlanır. Kişinin rüyasında bulanık suda yüzen insanlar görmesi, çizdiği yolun yanlış olup tövbe etmesine, kurduğu kötü arkadaşlıkları bitirerek hayatını yönlendiren kimselerden uzak durmasına yorumlanır