Rüya tabiri ara

Rüyada Buğday Ekmek

Mart 27, 2019 - Okuma süresi: ~1 dakika

Rüyada Buğday Ekmek, Rüyayı gören kişinin yardım sever, eli açık ve iyi niyetli biri olduğu anlamına gelir. Bu kişi yakın zamanda bir çok hayır işlerinde bulunacaktır. Bu işler sayesinde kazancında artış olacak ve maddi anlamda ferahlığa erecektir. Bekar kimselerin hayırlı bir eşle hayatını birleştireceğine, çocuk sahibi olmak isteyen çiftlerin muratlarına ereceğine delalet eder.

Bir diğer tabire göre ise rüya sahibinin çok iyi niyetli biri olmasına rağmen çevresindeki insanlar tarafından sevilmemesi ve istenmemesi nedeniyle yanlış lanse edildiğine işarettir. Bu şekilde tabir edildiğinde uyarıcı nitelikte bir rüya olarak kabul edilebilir. Kişi yakın gördüğü arkadaşlarını yeniden gözden geçirmelidir.

Başkasına ait bir tarlaya rüyada buğday ekmek, o kişiyle yapılan ortaklıkta kişinin haksızlığa uğrayacağına ve tartışma yaşanacağına yorumlanır. Buğday ekmek için uygun bereketli topraklarda buğday ektiğini görmek, hayırlı işlerin içinde bulunup sevap kazanmaya işarettir. Ekim için uygun olmayan bir yerde ekim yapmak ise kişinin Allah yolundan ayrılıp sapkınlık içine düşeceğine delalet eder. Ayrıca tarlaya mevsiminde buğday ekmek iyi amel işlemeye de yorumlanır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

17235