Rüya tabiri ara

Rüyada Boynuzlu Yılan Görmek

Mart 6, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada Boynuzlu Yılan Görmek son derece tehlikeli düşmanların varlığına kişinin başına gelebilecek büyük felaketlere delalet eder. Yılan rüyada genellikle düşman ve kötü kalpli akrabalara yorumlanmıştır. Özellikle yılan tarafından ısırılmak ve yılana dokunmak düşmanın çok yakında olduğunu ve yakın zamanda zarar vereceğine işaret eder. Yılanın boynuzlu olması ise birinin hem de yakın akraba ya da yakın arkadaşlardan birinin rüyayı gören kişiye büyü yaptırdığına ve kötülüğü için çalıştığına delalet eder.

Rüyada boynuzlu yılan görmek, şiddetli bir düşmana işaret eder. Düşmanınızın gücünü ve size kolaylıkla yaklaşabildiğini gösterir. Boynuzlu hayvanlar ilahi yayınlarda her dinde ve toplumda şeytanı tasvir etmek için kullanılır. Eski yazımlarda rüyada boynuzlu yılan görmenin üzerinde büyü varlığı ya da rüyayı gören kişiye yakın zamanda şiddetli bir büyü yapıldığı anlamına gelir. İş yerinde ya da okulda rüyayı gören kişiden daha güçlü olup da rüyayı görene düşmanlık duyan birinin varlığına işaret eder.

Rüyada boynuzlu yılanı gören kişi eğer bir ortaklık kurmak niyetinde ise derhal bu işten vazgeçmelidir.

Etrafında ve yanında bulunanların kendine dost olmadığına ve başına bu girişilecek işte felaketler geleceğine işaret edilmektedir. Rüyada boynuzlu yılan gören kişi yakın zamanda evlilik yapmak niyetinde ise, bu evliliğin hayırlı olmayacağına sonunun iyi gelmeyeceğine işaret edilmektedir.

Rüyada boynuzlu yılan gören kişi özellikle aile sırlarını ve maddi durumunu kimseye açmamalı ve kendine saklamalıdır. Para yönünden düşmanlık yapanlar ya da aile hayatına göz koyanlar çok yakındadır.

Rüyada boynuzlu yılana dokunduğunu görmek, düşmanın kapının içinde olduğunu, yılanı yatağında görmek aldatılmaya ya da evlatlarından hayırsızlık göreceğine işaret eder. Rüyada boynuzlu yılan ile konuştuğunu görmek yakın zamanda acı haber alınacağına işaret eder. Rüyada boynuzlu yılandan korkarak ve çığlıklar içinde uyanarak boynuzlu yılanı gören kişi düşmandan güçlü demektir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1138