Rüya tabiri ara

Rüyada Boşanmaktan Vazgeçmek

Ocak 11, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada Boşanmaktan Vazgeçmek rüyada eşinden boşanan kişi yaşadığı birtakım ailevi sorunlardan ve eşi ile arasındaki problemlerden bıkmıştır. Bazen de bu rüya eşinizi kaybetme kokusu içinde olduğunuzun göstergesidir. Zira böyle bir rüya bazen içinizdeki gizli bir niyetten dolayı görebileceği gibi, duyduğunuz korku yüzünden de görülebilir.

Özellikle bugüne kadar gerçeklere gözlerini kapatarak yaşamış kişilerin bir anda uyanacaklarını, yaşadıkları bir olayın akabinde tüm hayatlarını mercek altına alacaklarını ve ayakları yere sağlam basan idealler peşinde koşacaklarını ifade eder. Vazgeçilen nesnenin, kişinin ya da durumun hatırlanması rüyanın yorumunu da etkileyeceğinden önemlidir.

Genel manada ise pek çok farklı yorumu söz konusudur. Vazgeçtiğini gören kişiler hasta iseler, yaşama sevinçleri azalır ve tedaviye karşı olurlar veya tedavi olsalar bile iyileşmek istemezler. Hayattan elini eteğini çekmek anlamına da gelen rüya, umutsuzluk yaşamak, hep aynı noktada kalmak ve yerinde saymak şeklinde de tabir edilir. Duygusal açıdan yanlış seçimler yapılacağını ve şu anki mevcut ilişkinin çok uzun süre devam etmeyeceğini alamet eder.

Rüyada boşanmak görmek, gerçekleştirilen çalışmalar, yapılan işler ve üretilen çalışmalar sayesinde para kazanmaya ve mal ve mülk alarak birikim oluşturmaya delalet edilir. İş hayatında ve sosyal hayatta karşılaşılacak sorunlardan, uğranılacak ihanetlerden ve yapılacak hatalardan ötürü maddi ve manevi olarak zarara uğramaya, borca girmeye ve iş hayatından çekilmeye de işaret eder.

Genellikle tersi ile yorumlanır. Yani bu rüyayı gören kişi, eğer evli ise eşi ile arasındaki muhabbet artar ve birbirilerine saygı sevgi çevresinde gelişen bir ilişkileri olur. Bu rüya bazen de ailevi huzursuzlukların habercisidir. Sizden kaynaklanmayan dışarıdan gelecek bir sorun yüzünden üzüleceğinize ve bu nedenle birtakım tartışmaların yaşanmasına işaret edebilmektedir. Rüyada eşinden boşanan kişi eğer evli değilse, kısa süre içerisinde evleneceğine ve evliliğinin ilk yıllarında birtakım problemler yaşayacağına delalet eder.

Eşinden kavgalı gürültülü boşanan, eşine karşı bir hata yapar ve onun hakkına girecek hareketlerde bulunur. Eşinden boşandığını fakat aynı evde yaşamaya devam ettiğinizi görmeniz, bir günah işlediğinizin ve bu günahtan dolayı nikâhınızın tehlikeye düştüğünün göstergesidir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3265