Rüya tabiri ara

Rüyada Boşaldığını Görmek

Mart 18, 2019 - Okuma süresi: 10 dakika

Rüyada boşaldığını görmek cinsi, duygusal ve diğer arzularınızın bir neticesi olarak ortaya çıkabilir. Kişinin cinsel isteklerinin ve üreme içgüdüsünün bir sonucu olarak da bu rüyalar yorumlanabilir. Rüyada boşalmak çoğu zaman erkeklerde görülen bir durum olsa da kadınlarda rüyalarında boşaldıklarını (orgazm) olduklarını görebilir.

Rüyada Boşalmak genellikle sıkıntı ve dertlerin bitip, kişinin rahat edeceği bir döneme girdiğine yorulur. Pek çok açıdan hayırlara vesile olan rüyada boşaldığını gören kişi bayan ise önemli bir tereddüte düşüleceğine ve yanlış kararlar verileceğine delalettir. Boşalan bir kadın görülüyorsa bu da özel hayatındaki kişinin rüya sahibine büyük bir sıkıntı yaratacağı manalarına gelir. Rüyamızda boşalan kişi erkekse manevi açıdan büyük bir rahatlama yaşar ve maddi açıdan da eli bollaşır.

Cinsel ilişkiye girip boşaldığını gören kişi erkek ise, hayatında çok büyük değişiklikler olur ve bekar bir kimse ise büyük bir aşk yaşar. Rüyamızda cinsel ilişkiye girip boşalan kişi bir kadın ise, ailesiyle arasında ciddi bir tartışma yaşanır ve evli ise ayrılık söz konusu olur. Başak birini bu şekilde rüyada görmek ise, kişinin çok büyük bir talihe ve kısmete sahip olacağı şeklinde yorumlanır.

Uykuya daldığınızda vücudunuz günün yorgunluk ve stresinden kurtularak rahatlama durumuna geçer. Bu rahatlama durumunda bilinçaltınıza yerleşen arzu ve istekleriniz rüya olarak görülebilir. Bu rahatlama hali rüya gören kimsenin gördüğü rüyaya bağlı olarak boşalmasına yani orgazm olmasına neden olabilir.

Rüyada cinsel ilişkiye girmek ve neticesinde boşaldığını görmek normal olarak her bireyde meydana gelebilecek bir durumdur. Bu durum sadece erkek bireylere has bir durum olmayıp kadınların da yaşayabildiği bir deneyimdir. Kendi isteğimiz dışında, uykuda boşalmak (orgazm) özellikle erkeklerde cinsel içerikli rüyalarla birlikte gerçekleşir.

Günümüzde rüyada boşalmanın cinsel yoksunluk çekmenin bir sonucu olarak doğal bir ihtiyaç giderme yolu olduğu düşünülse de, bazı insanlarda yapılan çalışmalar cinsel isteklerini gideremeyen insanlarda rüyada boşaldığını görme durumunun çok yaygın olmadığını göstermiştir.

Rüyada boşaldığını görmek sağlık problemlerinin habercisi olarak yorumlanır. Rüyada eğer kişi kendi cinsel organını görerek boşaldıysa büyük çapta olmasa da bir takım hastalıklarla uğraşacağına ve belki bir süre hastanede yatılı olarak kalabileceğine işaret eder. Rüyada kendini çıplak gören ve cinsel organını da çıplaklıktan dolayı  tahrik olarak boşaldığını göre kişi için bu rüya, yakın zamanda aile fertlerinden birinin hastalanacağına ve yardıma ihtiyaçları olacağına işaret eder.

Rüyada boşalmak pek hayra yorulmaz. Rüyada cinsel organıyla oynayarak boşaldığını gören kişi yakın zaman büyük zararla göreceği bir yaşam döngüsüne girecektir. Bu süreç içerisinde ise ruhsal olarak toparlanması zor, kişilik bölünmesi yaşayacağı bir döneme gireceğine işaret eder.

Rüyamızda Boşalmak

Rüyamızda boşalmak, hastalıklardan, dertlerden, borçlardan ve kederden kurtulmaya rivayet edilir. Rüya sahibinin yaşadığı tüm zorlukların ortadan kalkması, hayatının daha kolay, keyifli ve yaşanılır hale gelmesi, çektiği çileli günlerin de son bulması manalarına gelir. Şansın açılmasına, rüyayı gören kişinin yüzünün gülmesine ve yükünün hafiflemesine alamet eder. Hem maddi hem de manevi anlamda beklentilerin gerçekleşeceğine yorulur ve hayır olarak kabul edilir.

Rüyamızda Boşaldığını Görmek Ne Anlama Gelir?

Duaların ve dileklerin kabul olacağına, rüyayı gören kişinin artık kaderinin yüzüne güleceğine, yaşamının kendi istediği şekilde ilerlemeye başlayacağına ve her şeyin güllük gülistanlık hale geleceğine işaret eder. Rüya sahibi hem ruhen hem de bedenen şifaya kavuşacak demektir.

Rüyamızda Boşalan Birini Görmek Ne Anlama Gelir?

Bu rüya, rüyada boşaldığını gören kişi üzerinden açıklanır ve o kişinin hedeflerinin gerçekleşeceğine diye yorumlanabilir. Müjdeli haberler almaya, esenlik bulmaya, mutlu olmaya ve işlerinde amaçlanan başarıya ulaşmaya alamet eder.

Rüyamızda Boşalan Kadın Görmek Ne Anlama Gelir?

Karasızlıktan ve kafa karışıklığından kurtulmaya, manevi huzuru yakalamaya, rahat etmeye rivayet edilir. Ayrıca rüya sahibinin rüyasında gördüğü kadın tanıdığı biriyse bu, o kişinin hayatında sıkıntıda olan bir kadının yakın zamanda düze çıkacağına yorulur.

Rüyamızda Boşalamamak Ne Anlama Gelir?

Rüyayı gören kişi için hayır olarak kabul edilmez. Kötü günlerin, şanssızlığın, uğursuzluğun, melanetin habercisi olarak kabul edilir. Musibetli ve melanetli olaylar yaşamaya, zor durumlara düşmeye, hastalanmaya ve borçlanmaya yorulurken rüya sahibinin tabir yerindeyse boyunu aşan yükümlülüklerin altına gireceğine ve tutamayacağı sözler vererek bunun ceremesini çekeceğine diye yorumlanabilir.

Rüyamızda Cinsi Münasebet Yapmak Ne Anlama Gelir?

Rüyayı gören kişinin hayallerinin gerçekleşeceğine ve kişinin hayatından yana her anlamda muradına ereceğine yorulur. Başarılı, mutlu, sağlıklı ve uzun bir hayat sürmeye ve hayatın tüm tatlarını yaşamaya diye yorumlanabilir.

Gece Rüyada Boşalma Nedir?

Gece boşalması; tüm ergen erkeklerde olan cinsel rahatlama yollarıdır. Sağlıklı erkeklerde görülen ve normal diyebileceğimiz gece boşalmaları, ergenlik çağında ve genç erişkin olan erkeklerde daha sık görülmektedir. Gece boşalmaları bir sorun olmayıp aksine cinsel yönden sağlıklı olmanın , güçlü olmanın bir göstergesidir.

Genç erkeklerde daha sık görülmesinin sebebi de budur, yaş ilerledikçe giderek azalmaktadır. Gece boşalmaları günlük hayattaki normal boşalma sıklığıyla ilişkilidir.  Günlük hayatta masturbasyon yoluyla daha çok boşalan erkeklerde gece boşalması daha az görülür.

Normalde yeterince boşalmayan özellikle hormonları tavanda olan genç erkeklerde vücut içinde biriken cinsel salgılar dışarı atılamadığı için gerek rüya görerek gerekse hatırlanan bir rüya olmaksızın gece boşalmaları daha sık görülür.

Cinsel içerikli rüya görmenin gusül gerektirip gerektirmemesi konusunda bazı kriterler var. Buradaki kriterimiz rüya gören kişinin rüya görürken orgazm olup olmadığıdır. Her ne kadar uyku esnasında bilinç kapalı olsa da insan gördüğü rüyanın etkisiyle orgazm olabilir. Kişi uyandığında orgazm olduğunu anlarsa gusül abdesti alması gerekir. Şayet herhangi bir şey hatırlamıyorsa çamaşırına bakar ve ıslaklık varsa gusül alır, yoksa gusül alması şart değildir.

Çamaşıra bakarak karar verme konusunda kadınlar ile erkekler arasında bazı farklılıklar bulunmaktadır. Bazı İslam alimleri, kadınların ihtilam oldukları zaman erkeklerdeki gibi bir meni gelmeyebileceğini, bu yüzden de çamaşırda bir ıslaklık olmasa bile orgazm olduğunu hissederse gusül abdesti alınması gerektiğini belirtmişlerdir.

Günümüzdeki tıbbi gelişmeler ile birlikte kadının erkek gibi menisinin olmadığı ve orgazma özel bir sıvının gelmediği ortaya çıkmıştır. Rahim ağzı ve çevresinde bulunan salgı bezlerinin cinsel organı ıslak tutmak için normal olarak salgıladıkları sıvının cinsel ilişki sırasında biraz daha arttığı bilinmektedir. Bu salgıların azlığı veya çokluğu ise kadının fizyolojik yapısına ve rahim ağzında bir hastalık olup olmamasına göre farklılık gösterebilmektedir. Bu durum kadınların ihtilam oldukları zaman çamaşırları ıslak olmasa bile gusül abdesti almaları gerekir, görüşünün daha isabetli olduğunu göstermektedir.

Rüyada Cinsel İlişki Yaşamak

Bir kişi rüyada cinsel ilişki yaşadığını görürse o kişinin iş yerinde makamı ve rütbesi artar. Rüyada cinsel ilişki yaşayıp orgazm olan kişi için rüya bozulmuş demektir. Bir kişi rüyasında hasmı ya da rakibi ile cinsel ilişki yaşadığını görürse eğer onu alt edecek demektir.

Rüyada Cinsel İlişki Yapanları Görmek

Rüyada cinsel ilişki yapanları görmek yardım etmek şeklinde tabir edilir. Rüya sahibinin rüyasında bir yakının, dostunun ya da arkadaşının biriyle cinsel ilişkiye girdiğini görmesi o kişiye bir faydasının dokunacağına delalet eder.

Rüyada Erkekle Sevişmek

Rüyasında tanımadığı bir adamla cinsel ilişkiye girdiğini gören kişi maddi olarak zorluk çekmeye başlayacak demektir.

Rüyada Kadınla Sevişmek

Rüyasında tanımadığı bir kadınla cinsel ilişkiye giren kişi başının ağrımasına neden olacak bir şey yapacak demektir.

Rüyada cinsel ilişkiye girdiğini görmek, iki şekilde tabir edilir. Eğer rüya sahibi, uykusunda helali olan kişiyle yani eşiyle cinsel ilişkiye girdiğini görürse bu hayırlara alamet eder ve rüyayı gören kişinin başarılarının, kazancının, mutluluğunun artacağı anlamına gelir. Şayet rüya sahibi uykusunda eşi dışında biriyle cinsel ilişkiye girdiğini görürse bu da tam tersi şekilde huzursuzluk, hastalık ve sıkıntıya delalet eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4702