Rüya tabiri ara

Rüyada Boş Mezar Görmek

Şubat 28, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada Boş Mezar Görmek Rüya tabiri yapmak tehlikeli ve zor bir zanaattir. Bu erdemi gösterebilmek için belirli bir mertebeye ulaşmış ve ilim sahibi olunması gerekir. Rüyada boş mezar görmek çeşitli şekillerde yorumlanmıştır. Bir kesim iyiye delalet ederken bir kesimde rüyanın kötüye delalet ettiğini söylemektedir. Bu ışık çerçevesinde rüyada boş mezar görmek eyleminin iki türünü de sizlerle paylaşalım.

Rüyada boş mezar görmek (iyiye delalettir)

Rüyada boş mezar görmek uğraşlarının sonunda elde ettiği zafere zahmetle birlikte hasret duyulduğu refaha cefayla birlikte istediği toplu paraya ümitsizlikten sonra umduğu yüksek mertebeye ulaşacağı anlamına gelir. Bu ışık çerçevesinde zorlukların sonrasında umduğu temiz kazanca parasal yükü olan bir kimsenin yanında durulmayacağına, çektiği zorlukların meyvesini alarak hak edilen saygınlığa ve dinginliğe, sıkıntıyla umduğu ödüle, uzun bir bekleyişin sonunda kazandığı büyük güce zorlukla birlikte hak edilen varlığa yorulur.
İyiye delalet edildiği şekilde rüyada boş mezar görmek sıkıntı sonrasında ulaştığı daha iyi bir hayata delalet eder. Fazla duygusal ve sıkıntılar içinde olunan insandan uzak durulacağına, sıkıntılarınızın zamanla yok olacağına, yardım istediğiniz bir kişinin vaadettiği başarının en kısa sürede size ulaşacağına delalettir. Sıkıntıların sonunda zahmetlerinin tamamının geçmesi ve çektiğiniz bu zahmetin sonucunda ödül alacağınıza delalet eder. Ayrıca rüyada boş mezar görmek sıkıntıların sonundaki ödüle delalet eder.

Rüyada boş mezar görmek (kötüye delalettir)

Rüyada boş mezar görmek kötüye delalet eder, hayırlı bir rüya değildir. Rüyada boş mezar gören kişinin çok sevdiği insanlar tarafından her konuda yalnız bırakıldığına bu durumun hem moral olarak hem de maddi olarak çok büyük sıkıntılara sokacağına ve bu yüzden işlerin yolundan çıkacağına, bütün yaşantınızın ters gideceğine ve uzun süre rüyada boş mezar gören kişinin kendisini toparlayamayacağına delalettir. Rüyada boş mezar gören kişi aynı zamanda iş hayatında ve aile hayatında süpriz bir durumla karşılaşacağına ve epey bir sorun ve mutlluluk kaybı yaşayacağına delalet eder.
Bu bilgiler ışığında rüyada boş mezar görmek iki şekilde yorumlanır birincisi iyiye ikincisi de kötüye yorumlanır bu olgular birbirlerine taban tabana zıt olmaları rüya tabirinin ne kadar zor bir zanaat olduğunu gözler önüne sermektedir. İnsanoğlu iki çeşit rüya görmektedir bunların en tehlikelisi şeytani rüyalardır insanlar gördüklerini rüyanın batın-i mi yoksa şeytan-i mi olduklarına karar vermeleri önemlidir. Aksi takdirde rüya yorumları yanlış anlaşılırsa islam adına yanlış bir aydınlanma olabilir. Alemlerden bir alem olan rüya tabiri zor bir zanaattir. İnsanların bu konuda çok dikkat etmesi gerekmektedir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1265