Rüya tabiri ara

Rüyada Boş Ev Görmek

Ocak 27, 2017 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada boş ev görmek; rüya sahibinin psikolojik durumuyla ilgili bilgi verir. Rüyayı gören kişinin içinde bulunduğu ruhsal ve duygusal durum tam bir enkaz gibidir. Hastaymış gibi hissetme, mutlu olamama, yaptığı hiçbir işten keyif alamama, üzgün hissetme, yaşama isteğinde ciddi bir azalma söz konusudur. Yalnızlık hissi ve bununla birlikte gelen sessiz ve bir o kadar da üzüntülü günler kendini ciddi bir şekilde hissettirmektedir.

Rüyada Boş Ev Temizlemek

Hayırlı bir rüyadır. Rüya sahibinin içinde bulunduğu sıkıntılı ve kederli ruh halinden kurtulup rahata ereceğine işaret eder. Hayata karşı fazlasıyla yaşam isteği ve güzel günlerin geleceğine olan inanç mutlu günleri de yanında getirecektir.

Rüyada Evin Boş Olduğunu Görmek

Rüya sahibinin içinde bulunduğu ruh halinde huzursuzluk söz konusudur. Kendini yıpratma ve mutsuzluğun pençesinde kıskıvrak kalakalmıştır.

Rüyada Boş Ev Süpürmek

Hayırlı bir rüyadır. Rüya sahibinin mutlu olacağına, huzurlu günlere, ferah bir geleceğe işaret eder. Eğer rüyayı gören kişi hastaysa şifa bulacağı anlamına gelmektedir. Eğer sıkıntılı bir durum içindeyse bu zor günlerin geçip güzel günlere geçileceğine işaret eder.

Rüyada Boş Eve Girmek

Rüyayı gören kişi için ciddi bir bunalım söz konusudur. Ruhsal açıdan zor günler kapıdadır. Rüya sahibi kendini öyle bir duygu içine hapsetmiştir ki kapattığı bu duygusal krizden kolay kolay kurtulamayacaktır ve yaşadığı süreç de kendine zehir gibi gelecektir. Kısaca ağzının tadı bir hayli bozulacaktır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1272

Rüya Sitesi Linkleri