Rüya tabiri ara

Rüyada Boş Beşik Görmek

Şubat 13, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada boş beşik görmek sürekli eylem içinde olan, sıkılganlıktan uzak yaşayarak hayatına renk katacak bir çok maceraya kucak açan kimselerdir ve aynı zaman da yolculuğa, sevdiklerinizden ayrı kalmaya, rızk aramaya tabir edilir. Rüyasında boş bebeğe bebe koyduğunu gören kimse ise yakın zaman da muradına ererek hayırlı, sağlıklı evlada nail olur.

Rüyada boş beşik sallanması bir çok anlamda hayra delalet edilen beşik rüyası kişi yada kişiler için hayırlı evliliğe, evlat sahibi olmaya, yeni rızk kapılarına, iş hayatında yükselmeye, sağlıklı ömre delalet eder. Rüyasında beşik hediye aldığını gören kimse, yakın zaman da evlilik yolunda adıma atar. Rüyasında beşik sallayan kimse, dualarının kabul olup evlat müjdesiyle müjdelenir. Rüyada beşik kırılması görmek ise, kısa süreli problemlerin yaşanıp huzurunuzun kaçacağına işaret eder.

Rüyada kırık beşik görmek ; Rüyada kırık beşik görmek hem erkek hemde bir bayan için evliler ise ayrılacağına bekar kişiler için ise tartışmalar ile ayrılıkların olacağına işaret ettiği yorumlanır.

Rüyada İçin de Bebek Olan Beşik Görmek ; Rüyanızda için de bir bebeğin uyuduğunu gördüğünüz bebek güzel bir müjdeli haberin yolcusudur evlat sahibi olamayan kişi için erkek ve hayırlı bir evladı olacağına işaret eder bu rüya mana ve anlam olarak güzel haberlerin geleceğine işaret eder.

Rüyada boş beşiğin salladığını görmek, ticari kazancı yüksek işlerde yatırım yapmaya, dualarınızın kabul olmasına, size sunulan hayatı güzellikleriyle yaşamaya işaret edilir. Rüyasında boş beşiğin salladığını gören kimse, gerçeği olmayan bir çok algının peşinde koşarak göz göre göre hayatını zorluğa ve sıkıntıya sokar.

Rüyada beşikte yatan bebek görmek , alacağınız müjdeli bir haberin arkasından gelecek kazançlı bir teklife yada sizi mutlu edecek bir kimseye delalettir. Beşikteki çocuğu yada bebeği beşikten çıkarmak , başladığınız işi başarıyla tamamlamaya delalettir.

Rüyada kırık beşik görmek , elde edeceğiniz bir malı dağıtarak çabucak tüketeceğinize , harcamalarınızı yaparken dikkatli olmanız gerektiğine delalettir.

Rüyada beşik taşımak , büyük bir sorumluluk yüklenmeye , beşiği taşırken zorluk çekmek size engel olmak isteyecek insanlara , beşiği kolayca taşımak , zorluk çekmeden büyük bir sorumluluğun üstesinden gelmeye delalettir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3177