Rüya tabiri ara

Rüyada Boklu Tuvalet Görmek

Mart 21, 2019 - Okuma süresi: 5 dakika

Rüyada boklu tuvalet görmek, rüyada tuvaleti pis görmek genellikle bol paraya delalet ede. Rüya sahibi tuvaleti çok pis bir şekilde görmüşse eline yüklü miktarda para geçeceğine ya da arzu ettiğinden daha çok kazanç elde edeceğine işaret eder. Tuvaleti rüyasında pis gören kişinin adı her zaman iyi şekilde anılır.Rüyada boklu tuvalet yıkamak rüya sahibinin iş hayatında ortaya koyacağı projeler ve gerçekleştireceği işler sayesinde büyük kazançlar elde edeceğine işaret eder.

Rüyada boklu tuvaleti temizlemek Rüya sahibinin iş hayatında yaşayacağı sıkıntıya ve bu sıkıntıdan dolayı kaybedeceği mala işaret eder. Rüya sahibinin sorunlarının büyüyeceğine ve düzeltmeye çalıştıkça daha kötüye gideceğine işaret eder. Ancak rüya sahibinin yaşadığı sıkıntı aradan çok zaman geçmeden normale dönecek şeklinde yorumlanır.

Rüyada boklu tuvaleti temizlediğini görmek, rüya sahibinin malının birazını kaybedeceğine işaret eder. Rüyada tuvalet temizlediğini gören kişi iş hayatında başarısız olacaktır. Bazı yorumcular ise böyle bir rüya gören kişinin kötü alışkanlıklarını bırakacağına ve hayırlı işlerle uğraşacağına dair yorum yapar.

Rüya da pis bok olan tuvalet görmek hoş olmayan bir görüntü olsa da genel olarak güzel ve hayırlara vesile olarak görülen bir rüyadır. Bu rüyayı gören kişi aile bireyleri ile birlikte bolluk ve berekete ermeye, kısmetli bir iş için niyet etmeye, aile bireyleri arasındaki sevgi ve saygının hiç bozulmamasına, birlik ve beraberliğe yorumlanır.

Rüyada boklu tuvalete girmek, Rüyayı gören kişin iş hayatında çok büyük kazanç ağlayacağına, büyük başarılar elde edeceğine ve hayırlı işler yapacağına delalet eder. Başka bir yoruma göre rüya sahibinin çok zengin bir kişi ile ortaklık yapacağına bu ortaklık sayesinde rahat bir yaşam süreceğine işaret eder.

Rüyada boklu tuvaleti yıkamak, Rüya sahibinin alın teri ile kazandığı paraları hayırlı iler için harcayacağına işaret eder. Rüya sahibi yaptığı hayırlardan dolayı insanların dualarını kazanacak şeklinde yorum yapılır.

Rüyada boklu tuvalete oturmak, rüyayı gören kişinin kazandığı paraları yeterli bulduğundan dolayı artık yeni işlere atılmayacağına ve elindeki kazancı ile yetineceğine işaret eder. Fakat rüya sahibi yeni işler yapmadığı için maddi anlamda zorlanıp çok daha iyi yatırımlara gireceğine delalet eder.

Rüyada tuvaletin bok koktuğunu görmek, rüyada pis ve kötü kokan tuvalet bir kadına işaret eder. Bu kadın çevredeki kişiler tarafından hoş görülmeyen, hadsiz ve üzerine vazife olmayan şeylere karışan bir kadındır

Rüyada tuvaletin bok taştığını görmek, rüya sahibi için hayırlı şeyler olacağına delalet eder. Rüyayı gören kişi kadınsa hamile olduğuna, erkekse bir çocuğu olacağına işaret eder.

Rüyada boklu tuvalete girdiğini görmek, rüyayı gören kişinin yabancı bir eve gireceğine ya da rüya sahibinin işlediği günahlardan pişmanlık duyup tövbe edeceğine delalet eder. Bazı yorumlara göre böyle bir rüyayı gören kişinin hayatında çok yanlışlar yaptığına ancak bu yanlışlardan pişman olduğuna, yaptığı hatalardan döneceğine ve gelecek yaşantısında daha temiz ve güzel yaşayacağına işaret eder.

Rüyada boklu tuvalete düştüğünü görmek, rüya sahibinin çok yakın bir zamanda gayri meşru bir ilişki yaşayacağına ve kendi için helal olmayan yollara gireceğine işaret eder. Rüyada tuvalete düştüğünü görmek genellikle haram kazanca işaret eder. Bu tür bir rüyayı gören kişi istemese de bazı hatalar yapacağına ve günah işleyeceğine bu nedenle de çevresin tarafından dışlanacağına dair yorumlanır.

Rüyasında pis bir tuvalet gören kişi manevi olarak geçmiş günahlarına tövbe eder ve ihlaslı bir hayata yönelir. Rüyada görülen kirli tuvalet rüya sahibinin iş yaşamındaki başarılarını, yapacağı karlı yatırımları, işle alakalı yeni atımlar içinde olduğunu sağlam ve doğru adımları sayesinde tüm işlerinde muvaffak olacağını gösterir. Bu rüyayı gören kimseler hem iş hayatlarında hem de aile hayatlarında mutlu ve başarılı kimseler oldukları gibi dini yönden de görevlerini yerine getiren temiz ahlaklı iyi huylu kimselerdir.

Rüyada kirli tuvalet görmek, kişinin gerçek yaşamda maddi sıkıntıları var ise alın teriyle hepsinin üstesinden gelerek rahata ereceğine yorulur. Tuvalet rüyaları aile bireylerini de kapsadığından dolayı bolluk ve bereket tüm aile halkını rahatlatacak anlamına gelir. Rüyasında kirli tuvalet gören kişi maddi olarak darda ise işleri güçleri yolunda değil ve borç sıkıntısı çekiyorsa bu rüyadan sonra ummadığı şekilde karlı kazançlar elde eder ve bu kazançlar devamlı olur.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4919