Rüya tabiri ara

Rüyada Boğulmaktan Kurtulmak

Temmuz 1, 2019 - Okuma süresi: 7 dakika

Rüyada Boğulmaktan Kurtulmak ani şekilde yaptığınız hareketlerin ve davranışların sizi kıl payı büyük tehlikelerden kurtaracağına işaret eder. Rüyada suda boğulmaktan kurtulmak tabiri doğrultusunda kendinizin bile beklemediği anlarda size büyük avantajlar sağlayacak adımlar atabilirsiniz. Atacağınız bu adımlar sosyal anlamda hem de yaşamsal anlamda kendinizi daha iyi hissetmenize olanak verecektir.

Tüm bu anlamların yanı sıra rüyada suda boğulmaktan kurtulmak, gelecekle alakalı yaptığınız rastgele planların sizi güzel konumlara getireceğine işaret eder. Fakat ne kadar başarılı adımlar atarsanız atın geldiğiniz yerlerdeki konumunuzun sadece pamuk ipliğine bağlı olduğunu bilmenizde yarar var. Bir diğer anlam doğrultusunda rüyada suda boğulmaktan kurtulmak tabiri sosyal hayatınızda özensiz ve umursamaz davranacağınızı da ifade eder. Bahsi geçen özensizlik yüzünden çevrenizdeki insanları yavaş yavaş kaybedebilir ve arkadaşlarınızın sizden uzaklaşmalarına neden olabilirsiniz. Özet geçmek gerekirse rüyada suda boğulmaktan kurtulmak tabiri sosyal hayatınıza ve geleceğinizle alakalı daha dikkatli davranmanız gerektiğinin habercisidir.

Rüyada başkasını boğulurken görmek, başka birinin sizden yardım istemesi anlamına gelir. Bu kişi çok büyük bir zorluk atlatabilir ve onun derdine ortak olabilirsiniz. Onun adına üzüntü duyabilirsiniz. Rüyada boğulan birini görmek, aynı zamanda birinin sizden para istemesi ya da başka bir yardım talep etmesi anlamına da gelir. Sağlık sıhhat durumu kötü olan birinden de haber alabilir ve üzüntü duyabilirsiniz.

Rüyada denizde suda boğulmaktan kurtulmak, sizin için tehlikeli olabilecek durumlarda çok rahat davranacağınızı dolayısıyla başınızı belaya sokacağınızı ifade eder. Rüyada denizde suda boğulmaktan kurtulmak tabirince size zarar verebilecek ve kötü etkileyebilecek olaylar yaşayacaksınızdır. Dikkatsizliğiniz yüzünden yaşadığınız bu olaylarla mücadele etme konusunda son derece büyük hatalar yapacağınızı söylemek yanlış olmaz. Bir diğer anlam doğrultusunda rüyada denizde suda boğulmaktan kurtulmak, yaşadığınız ani olayların sizi etkisi altına alacağına ve sizi olumsuz etkileyeceklerine de işaret eder.

Rüyada Boğulmaktan Kurtulmak
Hem maddi hem de manevi yönden büyük bir rahatlığa erişmek ve sonunda çok istenilen bir şeyi başarmak anlamına gelir. Belki de olmaz dediğiniz bir şey gerçek olabilir. Eğer uzun süredir bir yerden bir haber bekliyorsanız, bu da yakında size ulaşabilir. İşsiz biri rüyasında boğulmaktan kurtulduğunu görürse, kazançlı bir işe giriş yapabilir.

Rüyada Boğulmaktan Kurtarmak
Başka birinden gelecek olan yardımla birlikte bazı imkanlarınızın artmasına yorumlanır. Belki çok daha iyi bir işe girebilirsiniz ya da mevki makam yükselme söz konusu olabilir. Devlet dairesinde bir işiniz varsa kolaylıkla hallolur. Özellikle dava ve mahkeme işi olan kişiler sonunda kendi yönlerinde olumlu sonuç alabilirler ve gönül rahatlığı yaşarlar.

Rüyada Boğulmak Üzere Olmak
Büyük bir hata eşiğinde olmak anlamına gelir. Belki de çevrenizdeki insanlar size bir konuda uyarıyor olabilirler. Bu bir insana karşı bir uyarı olabilir ya da yapılacak bir seçime karşı da olabilir. Ancak yakın zamanda büyük bir hatadan geri dönmek üzere olabilirsiniz ve en sonunda gerçekten sizin için neyin doğru olduğunu anlayacaksınız.

Rüyada Boğulmaktan Korkmak
Daha cesur olmak ve artık sizin için doğru seçimler yapmak anlamına gelir. Sizi kısıtlayan kişiler olabilir ya da kendi kendinize kısıtlıyor olabilirsiniz. Ancak özgüveniniz yerine gelecek ve bir süredir ertelenilen ve cesaret edemediğiniz şeylerde cesaret sahibi olup bir adım atabilirsiniz.

Rüyada Suda Boğulmak
Bu rüya görüldüğü şekli ile farklı anlamlara gelir. Mesela rüyada berrak bir suda boğulduğunu görürseniz, büyük sıkıntılardan kurtulmak anlamına gelir. İçinizde endişe olan şeyleri geride bırakabilirsiniz ve gönül rahatlığına erişirsiniz. Ancak rüyanızda bulanık bir suda bolduğunuzu görürseniz, bu sefer de sıkıntıların içerisine dalmak, bir anda hayatınızda bazı şeylerin yolunda gitmemesine yorumlanır. Bu sebeple de huzursuzluk söz konusu olabilir.

Rüyada Denizde Boğulmak
Bir süredir emek verilen bir konuda başarıya ulaşmak ve sonuç almak anlamına gelir. Plan ve projelerinizde mutlu gelişmeler olabilir. Özellikle çok büyük bir iş fırsatı edebilirsiniz. Kendi işini yapacak olan kişiler de çok şanslı olurlar. Rakiplerinize karşı başarı kazanabilirsiniz. Rüyada okyanusta boğulduğunu görmek ise kazancının artmasına ve zenginliğe erişmeye yorumlanır. Maddi olanaklarınız bir anda yükselebilir.

Rüyada Gölde Boğulmak
Parasal sıkıntılar yönünden ertelediğiniz bazı şeyleri artık ertelemek zorunda kalmayacağınıza yorumlanır. Bundan sonra sırf paranız olmadığı için bir şeyler ertelemek zorunda kalmayacaksınız. Elinize geçen bir miktar para da işinize yarayabilir ve bazı hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bazı ihtiyaçlarınızı da kolayca karşılayabilirsiniz. Rüyada nehirde boğulmak, ihtiyacınız olan miktarda elinize para geçmesi ya da yatırımlarınızda ufak da olsa bir kar elde etmek anlamına gelir.

Rüyada Biri Tarafından Boğulmak
Çalışma ortamında sizi huzursuz eden kişiler olabilir. Rakipleriniz yüzünden sürekli eleştiriye maruz kalabilirsiniz ya da sizden usta olan çalışan kişiler tarafından uyarı almanız olasıdır. İş hayatında mutsuz günler sizleri bekliyor olabilir. Eğitim hayatı devam eden kişiler de çaresiz kalabilirler. Bazen insanların sizi yanlış yönlendirmesi söz konusu olabilir. Rüyada biri tarafından elle boğulmak, birinin sizi sözleriyle yaralaması anlamına gelir. Hiç hak etmediğin sözler duyabilirsiniz.

Rüyada Yemek Yerken Boğulmak
Para yüzünden bazı insanlar ile aranızın açılmasına yorumlanır. Mal mülk kavgası da söz konusu olabilir. Özel bir konuda sizi sinir eden kişiler olabilir. Aç gözlü biriyle uğraşmak zorunda kalabilirsiniz.

Rüyada İple Boğulmak
Zararlı alışkanlıklar yüzünden sağlık sorunları çıkması anlamına gelir. Kötü beslenme ya da sağlığınız ile ilgili yaptığınız başka yanlış hatalar yüzünden şu günlerde zorluk yaşanabilir. Sağlık sıhhatinize dikkat etmenizde fayda var. Psikolojik olarak hep kendinizi fazla yıpratmamanız gerekir. Rüyada birinin iple boğulduğunu görmek, birinden beklenen haberin beklenildiği gibi olumlu sonuçlar olmaması anlamına gelir. Beklediğinizin tam dışında bir karar alabilirsiniz.

Rüyada Boğulmak Ve Ölmek
Büyük bir hatanın farkına varmak anlamına gelir. Yapacağınız yatırımlarda ya da yakın zamanda alacağınız kararlarda çok daha dikkatli olmanız gerekecek. Yoksa geri dönüşü olmayan hatalar söz konusu olabilir. Çevrenizde sizi yanıltmak isteyen kişilere karşı temkinli olun.

Rüyada Boğulmak Ama Ölmemek
Bir süre de olsa dert ve cefa çekmek anlamına gelir. Özellikle sıkıntılı bir süreç anlatabilirsiniz ve sabır etmekte zorluk çekebilirsiniz. Sabrınızı zorlayan bazı durumlar olabilir. Stres ve baskı gerektiren bir işle de uğraşabilirsiniz.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3010

Rüya Sitesi Linkleri