Rüya tabiri ara

Rüyada Boğulmak

Aralık 26, 2016 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada boğulmak rüyayı gören kişinin dünyevi işlerle çok haşır neşir olduğuna, ahiret hayatını unuttuğuna ve hayatını tamamen bu dünya üzerine kurduğuna işarettir. Rüya sahibinin aynı zamanda günah işlediğine ve Allah’a isyan ettiğine de yorulur. Bazen de bu rüya kişinin iş ya da sosyal hayatındaki kararlarını titizlikle vermesi gerektiğine, emek ve çaba sarf ederse başarıyı yakalayacağına ve mutlu olacağına şeklinde yorumlanır.

Rüyada Denizde Boğulduğunu Görmek

Rüya sahibinin hayatındaki herhangi bir olguda dönüm noktasında olduğuna, mantıklı ve akılcı kararlar vermesi gerektiğine, doğru kararlar neticesinde hayatının güzelleşeceğine şeklinde yorumlanmıştır. Bazen de bu rüya rüyayı gören kişinin çok sevdiği ve değer verdiği bir kişiyi kaybedeceğine ya da kendisinin tehlikeli ve ölüm riski olan bir kaza ya da olay yaşayacağına, sağlığının bozulacağına ve üzerine aldığı sorumluluklardan sıkıldığına yorulur.

Rüyada Suda Boğulduğunu Görmek

Rüya sahibinin temiz ve saf suda boğulduğunu görmesi iş hayatında yaşanacak olumlu gelişmelere, maddi kazancın artmasına, rızkın ve bereketin çoğalmasına, helal kazanca ve temiz mala işarettir. Rüya sahibi pis suda boğulduğunu gördüyse bu kişinin hâk ile bâtılı ayırt edemediğine, dünyevi işler peşinde koştuğuna ve sıkıntılı günler geçireceğine işarettir.

Rüyada Bataklıkta Boğulduğunu Görmek

Rüya sahibinin sıkıntılı süreçler geçireceğine, tüm problemlerin aynı anda ortaya çıkacağına, alınacak kötü ve üzücü haberlere, çevrenizde sevdiğiniz ve değer verdiğiniz bir kişiyle yaşayacağınız tartışmaya, ikili ilişkilerinizde huzurunuzun kaçacağına ve üzüntü yaşayacağınıza ve sıkıntılı günlere yorulur.

Rüyada İple Boğulduğunu Görmek

Rüya sahibinin iş hayatında beklediği ve çabaladığı bir konunun gerçekleşmeyeceğine, iş ve aile hayatınızdaki olumsuzluklar nedeniyle ruhsal yorgunluk yaşayacağınıza, hak ettiğiniz değeri görememeye, size kötülüğü dokunacak ve hayırsız kişilerle münasebete işaret etmektedir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

2351