Rüya tabiri ara

Rüyada Boğulduğunu Görmek

Ağustos 22, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada boğulduğunu görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ya da aile hayatında çok büyük kötülükler yapan ve sürekli günah işleyen birisi yüzünden çok kötü durumlara düşeceğine, çok büyük sıkıntılar yaşayacağına, aile hayatında içinden çıkılmaz bir hal alan olaylar ile karşılaşacağına, büyük tartışmalar ve sorunlar yaşayıp aile bireyleri ile tartışma noktasına geleceğine rivayet eder.

Rüyada Suda Boğulduğunu Görmek

Rüyayı gören kişinin, gördüğü suya bağlı olarak iki, farklı şekilde tabir edilir. Rüyada görülen su eğer berrak bir su ise çok büyük, hayırlı ve kazançlı bir işe girileceğine, bu işten çok büyük kazançlar elde edileceğine ve çok mutlu olunacağına işaret eder. Eğer rüyada görülen su bulanık ise, kötü ve geri dönüşü olmayan sorunlar ile karşılaşılacağına, çok büyük sorunlar yaşanacağına, üzüntülü ve sıkıntılı durumlara düşüleceğine yorumlanır.

Rüyada Boğulduğunu Hissetmek

Rüya sahibinin, iş hayatında ve aile hayatında çok büyük sıkıntılar yaşayacağına, çok büyük zararlara uğrayacağına, bu zararlardan ötürü kendisini çok büyük bir boşlukta göreceğine, büyük üzüntüler yaşayacağına, çok büyük bir sabır göstererek ve azimle çalışarak çok iyi çalışmalar ortaya koyacağına ve üzerindeki bu sorunlardan kurtulacağına işaret eder.

Rüyada Boğulan Birini Kurtarmak

Rüyayı gören kişinin, karşı karşıya kalacağı sıkıntılı ve güç bir durumdan ötürü çok zor zamanlar geçiren bir tanıdığına ya da akrabasına çok büyük yardımlarda bulunacağına, maddi ve manevi olarak çok büyük destekler vereceğine ve borçlarından kurtulmasına yardımcı olacağına tabir edilir.

Rüyada Boğulan Çocuğu Kurtarmak

İş hayatında çok zor zamanlar yaşayan rüya sahibinin, çok sevdiği ve değer verdiği insanlardan birinin vereceği büyük destek sayesinde sorunlarından kurtulacağına ve yaşadığı büyük üzüntülerin paylaşılması sayesinde tekrar mutlu bir kişi olacağına yorumlanır.

Rüyada Boğulduğunu Görmek sayfası 30/08/2020 18:56:49 tarihinde 31271 numarası ile oluşturulmuştur.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1421