Rüya tabiri ara

Rüyada Boğulan Birini Kurtarmak

Mart 11, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada Boğulan Birini Kurtarmak kişinin kendi yaşam koşullarından çok yorulduğu, sıkıldığı hatta bunaldığı, bunları değiştirmek istediğine işaret eder. Rüya sahibi, günlük yaşantısında çok zor şartlarla karşı karşıya kalmıştır. Bu olaylardan hem bedenen hem de zihinsel yorgunluk yaşamaktadır. Artık yaşlandığını hissetmesi, evde, ailede, arkadaş ve akraba çevresinde sözünün geçmeyeceğini hissetmesi, doğal olarak bazı işlerde başarısız olacağını düşünmesine sebep olmaktadır. Rüyada denizde boğulan birini kurtarmaya çalışmak bu ruh hali ile uyku halinde mevcut psikolojisi ile doğru orantılı rüya görmektedir. Eğer rüyada boğulan kişiyi rüya sahibi tanıyor ise, o kişinin karakteristik özelliklerinin bir kısmını taşımasına işaret eder.

Rüyada boğulan çocuk kurtarıldığını gören her kim ise, şunu bilmelidir ki rüyada boğulan bir çocuğu kurtarmak, çok hayırlı işler yapacağı anlamına gelir. Bu rüyayı gören kişiler, dünya malında fazla gözü olmayan, öbür dünyaya sevap götürmek isteyen birileridir. Bu rüyayı gören kimseler, insanlara yapacakları yardımlarla, onların eksikliklerini tamamlayarak fazlasıyla iyilik yapmış olurlar.

Rüyada denizde boğulan birinin kurtarıldığını görmek bunun karşılığını da henüz yaşarken alacağına işaret eder. Böyle kişiler, diğer insanların gözünde yükselip çok saygın biri olacaklardır.

Rüyada denizde boğulan birini kurtarmak, o kişinin aile yaşantısında güzel, sevinçli haberler alacağı anlamına gelir. Rüyayı gören kimse, gelecek bu güzel haberlerle ailesine güzellikler verecektir. Rüyada denizde boğulan birisini görmek Hayatına dışarıdan gelecek etkiler, hayatına olumlu yansıyacak ve yaşam koşulları bir anda güzelleşip değişecektir. Ailesine daha iyi imkanlar sunacaktır. Bunların yanı sıra rüyada denizde boğulan birini kurtardığını görmek, düşmanlarına karşı üstün olacağı anlamına gelir.

Rüyada suda boğulan birini kurtarmak, o kişinin iyilikler karşısına kazanç elde edeceği anlamına gelir. Rüyada görülen su, bolluk ve bereket anlamına gelir. Sudan birini kurtarmak ise, bir kişinin yardımı ile maddi gelir elde edeceği anlamına gelir. Suda boğulan kişiyi kurtaran kişinin yaptığı İyilikler, karşılıksız kalmayıp bir ödül alacaktır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1534