Rüya tabiri ara

Rüyada Boğa Yılanı Görmek

Mart 6, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada boğa yılanı görmek hayatınızda ağır hastalık geçirip bundan dolayı sıkıntılı günler geçireceğinize ama endişelerinizden kurtulup ferahlamaya işaret eder. Yeni işe gireceğinize etrafınızda dost görünen düşmanlarınızın olacağına ama servet ve gücünüzün artacağına delalet eder.Rüyada boğa yılanı görmek ailenizle hoş olmayan tartışmalar yaşayacağınza çevremizde sizi sevmeyen kişilerin olduğuna iyi niyet olduğunuz için onlara çabuk inandığımızı da işaretidir.

Rüyada boğa yılanı beslemek yeni bir ev alacağım Ve borcundan dolayı Bazı sıkıntılar yaşayacağınıza bir dostunuzdan yardım alacağınızın işaretidir. İş hayatınızın da bazı değişiklikler yaşayacağımızı Bazı projeler gerçekleştireceğinizden dolayı paraya kazanacağınıza işaret eder.

Rüyada boğa yılanı sokması size beklemediğimiz bir yerden miras kalacağına ticari hayatı satılık bol kazanç sağlayacağınıza delalet eder .Manevi bir yaşamın yöneticinize ve yakın bir zamanda güzel haberler alacağınıza yeni kişilerle tanışıp güzel dostluklar kuracağınızı işaret eder.Rüyada boğa yılanı öpmek hayatınızda önemli işler yapacağınıza uzun bir yolculuğa çıkacağınıza ve sıkıntılı zor günler geçireceğinize işaret eder.

Rüyada boğa yılanı sokması makam ve Mevki olarak yükseleceğini ve ve itibar sahibi olacağınıza Bundan dolayı da çevrenizde menfaatçi insanların çoğalacağına delalet eder. Kendinize olan özgüveninizden dolayı zor durumlara düşeceğiniz Bu sebepten dolayı pişmanlıklar yaşayacağınıza delalet eder.

Rüyada boğa yılanı ısırması çalıştığınız işte size kısmetlerin geleceğine lütfen izin yükseleceğine beklenmedik bir anda Dilek ve isteklerin gerçekleşeceğine delalet eder.Rüyada boğa yılanı sevmek Aşk hayatınızın güzel geçeceğine güzel şeyler yaşayacağımıza fakat emeklerinizi boşa gideceğine delalet eder

Rüyada boğa yılanı öldürmek Aynı zamanda aynı zamanda Başka bir şehre taşınacağınız evleneceğin kişinin kötü karakterli biri olduğunu delalet eder

Rüyada boğa yılanı yakalamak iyilik yaptığınız kişilerden nankörlük göreceğinize delalet eder sizi hayal kırıklığına uğratan arkadaşlarınız olduğuna ve kimseye güvenemeyecek size delalet eder ve Rüyada boğa yılanı ile konuşmak kız çocuğunuzun olacağını evlatlarımızın Hayır göreceğinize delalet eder.

Rüyada boğa yılanı saldırısı psikolojik olarak sorunlar yaşayacağınıza üzüleceğinize ama kısa sürede içinde sıkıntılarınızdan kurtulacağınıza işarettir.

Boğa yılanı sakla sakladığınız bazı Sırların sizi sıkıntılara sokacağını işlediğiniz günahlarımızdan dolayı dolayı Pişmanlık duyacağına işaret eder Bazı tabircilere göre tedbirli biri olmaya yardımsever hoş görülü olmaya insanlara yardım etmeye işarettir.Bazen de rüya gören kişinin cimri olduğu şeklinde de yorumlanır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1186