Rüya tabiri ara

Cover Image

Böcek Isırması

Temmuz 27, 2017 - Okuma süresi: 5 dakika

Rüyada böcek ısırması, böcek ısırması, rüya gören kişinin hayatında büyük sıkıntılar olacağına delalet eder. Kişinin rüyası hayırlara pek vesile değildir. Rüya sahibinin iş hayatında ve ev hayatında huzursuz olacağı, bir takım hastalıklar atlatacağı, iş yerinden bir süre uzak kalıp evde dinleneceğine yorumlanır. Kişinin rüyasında böcek ısırdığını görmesi, hayati kararlar alarak ileriye dönük ticari hayatında başarısız adımlar atar.

Rüyada Böcek Isırması Nedir?  

Rüyada böcek ısırması, bu rüya kişinin aile içi sorunlar sebebiyle kendi iç  dünyasında sıkıntıya gireceğine işaret eder. Bu rüyayı gören kimseler yaşadıkları olumsuz etkilerden dolayı  hasta olup zamanını yatarak geçirir. Rüyada böcek ısırması görmek, başka bir değişle de düşmanlarınızın size verdiği zarara, maddi sıkıntılara düşmeye, elinizdekileri kaybetmeye ifade edilir.

Rüyada Zehirli Böcek Isırması  

Rüyada zehirli böcek ısırması, rüya  sahibinin hanesine bir takım sıkıntılar gireceğine ve rüyayı gören kişinin stresli zaman geçireceğine yorumlanır. Kişinin zehirli böcek görmesi, düşmanları tarafında  her an ticari anlamda saldırı olma ihtimaline karşı önlem alıp kazançlarını sağlam yatırımlarda kullanacağına işaret edilir.

Rüyada Ayağını Böcek Isırması 

Rüyada ayağını böcek ısırması, rüyayı gören kişinin hayatında bir şeylerin ters düşeceğine huzursuz olacağına, aksilikler ve zorluklarla karşılaşacağına  tabir edilir. Rüya sahibinin yapacağı her işte başarısız olup, üzüleceğine yorumlanır.

Rüyada Böcek Tarafından Isırılmak  

Rüyada böcek tarafından ısırılmak, rüyayı gören kişinin rüyası pek hayırlı olmayacağına, hanesinde sıkıntıların ve sorunların hiç tükenmeyeceğine bazı kişiler tarafından  bir takım sorunlarla karşılaşacaklarına delalet eder. Rüyasında böcek tarafından ısırıldığını gören kimseler düşmanlarına karşı yenik düşmüş, pasif kimselerdir.

Rüyada Siyah Böcek Isırması  

Rüyada siyah böcek ısırması, rüyasında siyah böcek ısırması gören kişi bir takım zorluklarla uğraşıp sonunda başarılı olur. Bu rüyayı gören kimseler her türlü zorlukların üstesinden gelip rızkını helal yollarla daim ettirir.

Rüyada Böcek Isırması Ve Kanaması  

Rüyada böcek ısırması ve kanaması, rüyayı gören kişinin hayatına giren kişilere dikkat etmesine yorumlanır. Kişinin iş ortağı, iş arkadaşı, dostu ve kardeşi dediği kişiler tarafından hiç beklemediği olumsuzluklarla karşılaşacağına rivayet edilir. Bu rüya aynı zaman da hane içi çıkacak cenazeye işarettir.

Rüyada Elini  Böcek Isırması  

Rüyada elini böcek ısırması, kişinin elini böcek ısırması, varlıklı ise yokluk göreceği ve zorluğa düşeceğine yorumlanır. Aynı zamanda hayatında büyük değişiklik olacağına iflas edip işini kaybedeceğine ve muhtaç duruma düşüp ailesini de kaybedeceğine delalet eder.

Alimlerin Açıklamaları? 

Diyanet Yorumu, rüyada böcek ısırması görmek, kişinin rüyasında böcek ısırmasına maruz kaldığını görmesi, düzenli giden hayatının at üst olup tüm kazançlarını hiç uğruna kaybedeceğine yorumlanır. Bu rüya aynı zaman da dinden uzaklaşmaya, şeytanı vesveselere, işaret edilir.

İhya Yorumu, rüyada böcek ısırması görmek,  böcek ısırması rüyası, ticari kayba, mal kaybetmeye, rızk kapılarının kapanması şeklinde bir çok olumsuz anlamlarda nitelikler taşır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4671

Rüya Sitesi Linkleri