Rüya tabiri ara

Rüyada böcek görmek

Ağustos 21, 2017 - Okuma süresi: 8 dakika

Rüyada böcek görmek

Rüyada böcek görmek, çoğu zaman içinizi sıkan gizli bir endişeyi, yaşanacak bir felaketi, tehlikeyi, sürekli yaşanacak bir sıkıntıyı simgeler. Rüyada böcek görmek, müjdeli habere, sıkıntı ve zorluklara yorulur. İkili ilişkilerde yaşanan sorunları, anlayışsız bir eş veya kötü bir evliliği, aile içi huzursuzluğu simgeler. Bu nedenle dikkatli olmanızda fayda var. Bazen de sevindirici bir habere, yaşanacak olumlu gelişmeleri ifade eder.

Freud’a göre; Rüyada böcek görmek, bilinçaltınızdaki bastırılmış cinsel isteği simgeler.

Rüyada böceklerin etrafında uçuştuğu şeyin ne olduğu, bu duygulara yol açanın ne olduğunu anlamada yardımcı olabilir. Kendinizi bir böcek gibi küçük ve önemsiz hissetmenizede yorumlanır.. Küçük üzüntüler yaşayabilirsiniz. Genellikle bir türlü koyamadığınız, vızıldayan ya da etrafınızda uçuşan böcekler kendini gösterir.

Rüyada siyah böcek görmek

Rüyada siyah böcek görmek, başarılı olmaya ve sıkıntılardan kurtulmaya işaret eder. bir konuda dikkatli olmamanız halinde üzüntü ve sıkıntı yaşayacağınıza, hayatınızın tehlikeye gireceği olaylara işaret eder.

Rüyada çok büyük siyah böcek görmek

Rüyada çok büyük siyah böcek görmek, çok zor günler geçirdiğinize, sıkıntılardan bir türlü kurtulamadığınıza ve üzülmeye işaret eder.

Rüyada karaböcek görmek

Rüyada karaböcek görmek, şansız, mutsuz, başarısız, sorunlu ve sıkıntılı bir döneme girdiğinize işaret eder. Aynı zamanda kötü niyetli kimsler ile karşılaşmaya, girdiğiniz işleri kaybedeceğinize işaret eder.

Rüyada karafatma görmek

Rüyada karafatma görmek, canınızın sıkılacağı olaylar yaşayacağınıza, işlerin bozulmasına, zor duruma düşmeye, içinize kötülük, fesat düşecek ve sizi rahat bırakmayacak demektir. Aynı zamada sizin ayağınıza dolanan ve işlerinizi engelleyen bir kimsenin varlığına işaret eder.

Rüyada birden fazla karaböcek görmek

Rüyada birden fazla karaböcek görmek, size dost görünen düşmanların birden fazla olduğuna ve sizi çekemediklerine işaret eder.

Rüyada evde kara böcek görmek

Rüyada evde kara böcek görmek, size dost görünen birinin aslında size düşmanlık ettiğine ve gizlendiğine, sizden maddi ve manevi faydalanmak istediğine işaret eder.

Rüyada tek böcek görmek

Rüyada tek böcek görmek, iç benliğinizle haberleşmeniz söz konusu olabilir. Birçok eski kültürde arıların tanrılardan gelen haberciler olduğu düşünülür.

Rüyada dişi böcek görmek

Rüyada dişi böcek görmek, ölümü çağrıştırır.  Rüya sahibi kimse kötü olaylar, belalar ile karşılaşır ve kötü haberler alır. Yeni doğum yapmış bir kadın için bu rüya ölümün yakın olduğuna yorumlanır.

Rüyada erkek böcek görmek

Rüyada erkek böcek görmek, çok kötü bir düşmana, kötülüğe işaret eder. Bazen bu rüya size yardım etmek isteyen kötü niyetli, haram ile içli dışlı, kötülüğünüzü isteyen bir kadının olduğuna işaret eder.

Rüyada böcekten tiksinmek

Rüyada böcekten tiksinmek, Hastalık, çürüme, ahlak düşkünlüğü, pislik olarak yorumlanır.

Rüyada böcek yemek

Rüyada böcek yemek, aşk, evlilik hayatında mutsuzluğa, huzursuz bir hayata, kötü bir döneme işaret eder.

Rüyada siyah böcek yemek

Rüyada siyah böcek yemek, zor günleri atlatmak için çabaladığınıza ve bir süre sonra bu zor günleri atlatacağınıza, büyük başarılar elde etmeye ve mutlu olmaya işaret eder. Dikkatli olmalısınız.

Rüyada elinde böcek görmek

Rüyada elinde böcek görmek, rüya sahibi kimse beklemediği bir yerden sevindirici haber alır.

Rüyada böceğin elde veya vücudun herhangi bir yerinde dolaştığını görmek

Rüyada böceğin elde veya vücudun herhangi bir yerinde dolaştığını görmek, hayırlı bir habere işarettir.

Rüyada vücudunda böcek dolaştığını görmek

Rüyada vücudunda böcek dolaştığını görmek, hayra yorumlanır. Yaşadığınız sıkıntılardan kısa süre içinde kurtulacağınıza, hayırlı ve beklenn haberleri almaya işaret eder.

Rüyada böcek tarafından ısırılmak

Rüyada böcek tarafından ısırıldığını görmek,  yakın zamanda hasta olmaya veya hastalığınızın bir süre daha devam edeceğine, üzülmeye işaret eder.

Rüyada böcek tarafından ısırılmak, alacağınız sevinçli haberin bir müddet gecike­ceğine işarettir.

Rüyada siyah bir böcek tarafından ısırılmak

Rüyada siyah bir böcek tarafından ısırılmak, güzel giden iş hayatında bazı problemler ile karşılaşacağınıza ve üstesinden gelmek için uğraşacağınıza fakat çok zor ve kötü günler yaşayacağınıza işarete eder.

Rüyada böcek yakalamak

Rüyada böcek yakalamak, hayra yorulmaz. Çevrenizde art niyetli, kötü kalpli, dedikoducu, harama el uzatan kimselerin olduğuna işaret eder. Kötü bir evlilik yapmaya ve mutsuz bir hayata işaret eder.

Rüyada böcek öldürmek

Rüyada böcek öldürmek, işlerinizin başkaları tarafından, rakipleriniz tarafından elinizden alınacağına, işlerinizin bozulacağına, artık sözünüzde durmanız gerektiğine işarettir.

Rüyada siyah böcek öldürmek

Rüyada siyah böcek öldürmek, zor, üzüntülü ve sıkıntılı günlere geçirmeye, sonrasında ise hayatını toparlayacağına ve mutlu olmaya işaret eder.Rüyada karaböcek öldürmek, çektiğiniz tüm sıkıntı, dert, keder ve kuruntulardan kurtulmaya, hasta kimse için şifa bulmaya işaret eder.

Rüyada böcek ölüsü görmek

Rüyada böcek ölüsü görmek, kısmetin açılacağına, dertler ve sıkıntılarından kurtulmaya, kazancın ve rızkın artmasına yorumlanır.

Rüyada bir böceğin akrebe dönüştüğünü görmek

Rüyada bir böceğin akrebe dönüştüğünü görmek, çevrenizde iyi gizlenen düşmanların olduğuna ve size zara verebileceklerine işaret eder. Dostlarınızı iyi seçmelisiniz.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1606