Rüya tabiri ara

Rüyada Bit Sirke Görmek

Nisan 1, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada Bit Sirke Görmek, Kişinin sosyal ve iş hayatında kendisini oldukça rahatsız eden dedikodu ve gıybete maruz kalacağına, yaptığı başarılar ve kazandığı itibar ile kendisini çekemeyen birileri tarafından devamlı kıskanılmaya ve eleştirilmeye, yapılan haksızlık ve kötülüklerden dolayı sıkıntılı günler yaşamaya alamet eder. Bazı yorumculara göre ise rüyada bit sirke görmek, destek alınarak umut edilen mülke gösterilen çabalar sayesinde kavuşmaya, toplu para elde etmeye, kaybedilen itibarın yeniden kazanılmasına, çekilen sıkıntılardan sonra eskisinden daha iyi ve sağlıklı bir hayat yaşamaya ve zenginliğe işaret eder.

Rüyada bit ve sirke yakaladığını görmek, üzüntü ve dertlerden kurtulup feraha çıkmaya, düşmana galip gelmeye, rahat ve serbest bir hayat anlamına gelir. Rüyada bit ve sirkeden ötürü kaşındığını görmek, rüya sahibinin kısa süreli bir hastalık yaşayacağına, büyük üzüntü duymaya ve sıkıntılı günlere maruz kalmaya, rüyada bit sirke yemek, gıybet yapmaya, birisi hakkında konuşup onu kötülemeye işarettir.
Rüyada üzerinde bit sirke görmek, zorlukları aşarak ulaşılacak olan marifetlere, verilen emekler sonucunda istenilen başarıya ulaşmaya, maddi gelirin artmasına, işlerin açılacağına ve rızkın bereketin artacağına, rüya sahibinin olumsuz giden hayatının yeniden yoluna gireceğine ve aynı zamanda aile nüfusunun artacağı anlamına gelir.

Rüyada kendi saçından bit sirke temizlediğini görmek, kişinin umudunu kestiği ve olmasını imkansız olarak gördüğü hayırlı olayların gerçekleşeceğine, zorlanıp emek vererek umulan yüksek mertebeye kavuşmaya, verilen emekliler sonucu gelirin artacağına, kısa zamanda alınacak sevindirici haberlere işaret eder. Rüyada temizlenen bit yalnızca bir tane ise rüya sahibinin kuşku duyduğu bir olaydan emin olmaya ve bu olayın üzerine giderek ondan kurtulacağı anlamına gelir. Rüyada temizlenen bit sayısı fazla ise, rüya sahibini oldukça yorup oyalayacak ve bu nedenle oldukça sıkıntılı durumlara düşürecek olan bir sorun yaşayacağına ve bu sorunu oldukça kafa yorarak çözüme kavuşturacağı anlamına gelir.

Rüyada temizlenen bit beyaz ise, rüya sahibini hiç yormadan kolay bir şekilde çözülecek bir probleme, kahverengi bit ise, sebebinin ne olduğunu bulmak için oldukça çaba harcanacak bir sorun ile tabir edilir.
Rüyada başkasının saçından bit sirke temizlediğini görmek, rüya sahibinin verdiği destek sayesinde o kişinin başında bulunan sorunlardan kurtulacağına ve bu sayede alacağı hayır duasını ile memnun olunacağı anlamına gelir.

Rüyada bit sirke öldürdüğünü görmek, bazı sıkıntılara katlanarak ulaşılacak iyi bir geleceğe, yüksek miktarda mala, nasibin ve şansın artacağına, amaca ulaşmaya yorumlanır. Rüyada saçını tararken bit sirke düştüğünü görmek, çaba harcayarak elde edilecek olan temiz rızka, zorluk yaşayarak ulaşılacak olan rahatlık ile ifade edilir. Rüyada kendi saçını tararken bit sirke düştüğünü görmek, rüya sahibinin olmasını istediği bir dileğini gerçekleştirmek isterken bir anda karşısına çıkacak olan engellere ve bu durumdan alnının akıyla kurtulacağı anlamına gelir. Bir başkasının saçını tararken bit sirke düştüğünü görmek, rüya sahibinin o kişinin menfaatine olacak bir iş yapacağına işarettir.

Rüyada ölünün başında bit sirke görmek, rüya sahibine maddi ve manevi yükü olan birinden yakasını kurtaracağına ve kendisini mutlu edecek olan bir havadis öğrenmeye, yaşadığı yenilgiler sonucunda oldukça hasret duyduğu sevinci yaşamaya ve korkulardan emin olunacağı şeklinde tabir edilir.Rüyada elinde bit sirke görmek, rüya sahibinin işlerinin açılacağına, kazancının katlanacağına ve bu kazancı birikim yaparak karlı işlerde bulunmaya, ensede bit sirke görmek, rüya sahibinin iyiliğini düşünen birinin kendisinden habersiz para biriktirdiğini anlamına gelir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

16777