Rüya tabiri ara

Rüyada Biriyle Tanışmak

Ağustos 28, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada biriyle tanışmak, yeni heyecanlara ve kişinin geleceğini etkileyecek önemli başlangıçlara alamet eder. Genellikle iyiye yorulan rüya, hayırlı sonuçlar almaya ve girişimlerde şansın yaver gideceğine alamet eder. Yardımlaşma içinde olmak, mevki elde ederken doğru insanlarla görüşmek ve ayağını yere sağlam basarak kararlar almak demektir. Zafer dolu günlerin yakınlaştığına, maceralı yolculuklara çıkmaya da tabir edilirken, kişinin motivasyonunu güçlendirecek hobilere vakit ayıracağını, iş dışında da kendisini mutlu edecek uğraşlar edineceğini bildirir. Bir kadınla tanışan erkekler aile büyüklerinden bir işlerinde destek görürler ve annelerinin hayır duası alırlar. Kişi bekarsa gerçek hayatta da bir bayanla tanışacağına yorumlanır. Bir erkekle tanışan bayanlar için ise her türlü sevince, hayırlı bir eşe ve ziynet eşyası hediye almaya tabir edilir.

Rüyada Yabancı Biriyle Tanışmak

Başka milletlerden biriyle tanışmak, ülke değişikliğine, özellikle işle ilgili bir toplantı için uçak yolculuğu yapmaya delalettir. Rüya sahibinin evliliğinde başkalarının sözlerine kulak asan eşinden dolayı yaşayacağı sıkıntı anlamına da gelir. Bekar kimseler için ilgilerini çekecek özelliklere sahip, güzelliği ile herkesin beğendiği biriyle dünya evine girmek şeklinde yorulur. İş yerinde kişiye her zaman rakip olan birine üstün gelmek ve bu kimsenin tuzaklarına düşmemek, hak ettiği yere gelmek anlamındadır.

Rüyada Yaşlı Biriyle Tanışmak

Bir dönemeçte bulunan kişilerin adım atmadan evvel kendilerine yol yordam gösteren birinden alacakları önemli bilgilere ve nasihatlere alamet eder. Kişiyi hata yapmaktan kurtaran bir aile büyüğüne işaret eden rüya, batıl inanç sahibi olmaya da yorumlanır. Rütbeli bir kimseden destek görmek, iş sınavlarında olgun tavırlarla insanları etkilemek ve istenen mesleği elde etmek demektir.

Rüyada Biriyle Tanışmanın Psikolojik Yorumu

Heveslerini tatmin etmek için her yolu deneyen kişilerin zaman zaman aşırılıklara kaçtıklarını ve her dala konmalarından ötürü bir işte yoğunlaşamadıklarını bildirir. Maceraya düşkün bir kişiliğe sahip olunduğunu, hiperaktif bir hayat sürdürüldüğünü de ifade eder.

Rüyada Biriyle Tanışmak sayfası 30/08/2020 18:44:48 tarihinde 85806 numarası ile oluşturulmuştur.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

2415