Rüya tabiri ara

Rüyada Birisinin Seni Öldürmeye Çalışması

Ocak 13, 2020 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada birisinin seni öldürmeye çalışması, size verdiği bir sözü tutmayacak birine yorumlanır. Güven duyduğunuz birinden yana hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Aslında sizin güvendiğiniz kadar iyi niyetli ve dürüst bir insan olmadığı ortaya çıkar. İlişkisi olan kişiler de ayrılık kararı verebilirler. Alınan kararlar sizin hayrınıza olur ve kötü kimseler hayatınızdan çıkarlar.Rüyada tanımadığın birinin seni öldürmeye çalışması, maddi manevi sizi yıpratan birine de yorumlanır. Üzerinize külfet olan biri varsa çevreniz sizi bu kişiye karşı uyarabilir.

Rüyada birinin seni öldürmeye çalışması ve kurtulmak, kötü birini hayatınızdan çıkarmaya yorumlanır. Bir türlü kabul etmediğiniz bir şeyi kabul etmek zorunda kalabilirsiniz. Bazı insanların sadece size zararı olduğu anlaşılır.

Rüyada Birinin Seni Öldürmek İstemesi
Sizi kıskanan ve sevdikleriniz ile aranızı bozmaya çalışan bir insana yorumlanır. Bir türlü sizi paylaşamayan ve herkesten kıskanan birine karşı dikkatli olun. Sevdiklerinizi kötüleyebilir ve sizi dolduruşa getirebilir.

Rüyada Babanın Seni Öldürmeye Çalışması
Bu rüya aile içerisinde küs kimseleri barıştırmaya yorumlanır. Bata tarafından küs olan kişiler varsa da barışırlar. Eğer sizin öfke duyduğunuz bir insan varsa o insana karşı öfke diner. Sizin gönlünüzü alacak bir şey yapabilir.

Rüyada Kocanın Seni Öldürmeye Çalışması
Aile hayatına karışan ve aile saadetini bozan birinin artık müdahale etmemesine yorumlanır. Kendi dertlerinden sizinle uğraşmaya vakti olmaz. Eşiniz ile aranızdaki bir sorunun gerçek sebebi de anlaşılır. Rüyada birinin seni öldürmek için kovalaması, kötü birinden uzak durmaya ve o kişiden uzak bir yere taşınmaya yorumlanır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

555

Rüya Sitesi Linkleri