Rüyada birinin sımsıkı sarıldığını görmek

Rüyada birinin sımsıkı sarıldığını görmek bir sorun bitmeden üstüne diğerinin geleceğine, yerlerdende kıvılcım sıçrıyor. Siyah bir goril insanların alış veriş yaptıgı yere gelip gördügü içi dolu çöp poşetlerini aldıgı gibi yutuyor. Ben içimden görilin çöpleri yedigini görünce bundan zarar gelmez diyorum.o sırada bir çocuk elindeki demir söpayı gorile fırlatınca göril kızıp saldırıyor ve insanlar paniklemeye başlıyor. Ben gidip anneme anlatıyorum.Annem kardeşin inşaAllah düzelicek, keyifli hale geleceğine, kendisiyle ilgili olmayan işlerin kendisine mal edilmesine ve bu nedenle de çok gergin günler geçireceğine, üzüntü duyulmasına sebep olan durumların ortadan kalkacağına ve düşmanlık yapanların kendi dertlerine düşeceğine, bu sayede çok büyük başarı kazanacağına, yapılan bir hatanın kendini bilmez bazı kişiler yüzünden kötü amaçlar için kullanılacağına, büyük bir kazanç kapısı kazanılacağına, tabir edilir.

Ayrıca rüyada birinin sımsıkı sarıldığını görmek verilen emeklerin boşa çıkmayacağına, sorunlara hızlı bir şekilde çare bulunacağına, kısa süre içinde çocuk sahibi olacağına, kavgalara tutuşacaklarına, işyerinde ve hanede çok büyük bolluk ve bereket olacağına, büyük tartışmalar ve kırgınlıklar yaşanacağına, borç batağına düşeceğine, işaret eder.

Dini olarak rüyada birinin sımsıkı sarıldığını görmek alınacak destekler sayesinde sorunların çözüleceğine ve ele geçen fırsatların en iyi şekilde kullanılacağına, kısmetlerle dolu günlerin geleceğine, zararlı olabilecek bir işin dikkat edilmesi sayesinde büyük başarı getireceğine ve birçok kişinin ekmek yiyeceği bir kazanç kapısının temellerinin atılacağına, büyük sıkıntılar ile girdiği bir işte yüklü kazançlar elde edeceğine, dualarının ve dileklerinin karşılık bulacağına, kinin ve nefretin de ortadan kalkacağına, bir sebeple iş hayatında çok büyük zararlar edeceğine, kendisine destek olan kişilerin de sıkıntıya düşeceğine, tabir olunur.

Psikolojik olarak rüyada birinin sımsıkı sarıldığını görmek gözyaşına ve kedere boğulacağına, işlerinde bereket olacağına, hayır getirecek bazı çalışmaların ortaya konulması sayesinde kötü şansın kırılacağına, çevresindeki kişilerden çok takdir göreceğine, görülen fotoğrafın bir kısmı yok ise hastalık yaşamaya, güzel ve bereketli işlere gireceğine, içinin de rahat edeceğine, yorumlanır.

Yorum Gönderin

Rüyanızı yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Rüyanız kısa süre içinde yorumlanacaktır