Rüya tabiri ara

Rüyada Birinin Kustuğunu Görmek

Nisan 5, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada birinin kustuğunu görmek,tövbekar olmaya, yapılan yanlışlardan dönmeye, hataları telafi etmeye ve sorunlara çözüm yolu aramaya delalettir. Rüyada tanınan birinin kustuğunu görmek, yapılan yanlış davranışların farkına vararak bu davranışları rüya sahibinin yakın bir zamanda düzelteceğine ve bu sayede birçok başarılı işlerde bulunacağına, geçmiş zamanda yaşanan maddi kayıpları ve zararı kapatmak için gösterilecek olan çabalara, doğru yolu bulmaya ve emeklerinin karşılığının alınacağı anlamına gelir.

Rüyada birinin kustuğunu görmek, rüya sahibinin çektiği sıkıntıların artık son bulacağına ve özlemle beklediği birçok şeye kavuşmaya, yaşadığı zorluklardan dolayı sarf ettiği çabaların sonucunda rahata kavuşacağına, istenilen güce sahip olmaya ve bu güç sayesinde birçok zorluğun üstesinden gelmeye yorumlanır. Rüyada başka birinin kustuğunu görmek aynı zamanda rüya sahibinin borcu var ise yakın bir zaman içerisinde eline geçecek olan yüklü bir para sayesinde bu borçlarından kurtulacağına, feraha çıkmaya ya da rüya sahibinin kendisine emanet olarak verilen bir şeyi yeniden sahibine teslim edileceğine işaret eder.

Rüyada birinin kan kustuğunu görmek, rüya sahibinin yaşadığı bir takım problemlerden dolayı oldukça sıkıntılı bir döneme gireceğine ancak bu sıkıntılardan kurtulmak için göstereceği çabalar ve geçmiş zamanda yaptığı hataların farkına varıp bu hataların düzeltilmesi sayesinde yeniden istediği noktaya geleceğine, geçmiş zamanda yaşadığı birçok yenilgi ve haksızlıklardan sonra istenilen galibiyetle tabir edilir. Aynı zamanda rüya sahibinin üzüntüyü yaşayacağı sıkıntılar çekeceğine kendisi ya da aile bireylerinden birinin yaşayacağı bir sorun nedeniyle üzüntü duymaya ve bu nedenle oldukça kötü günler yaşanacağı anlamına gelir.

Rüyada birinin bal kustuğunu görmek, rüya sahibinin karşılaştığı birçok zorluk, yaşadığı bir sürü problemden sonra yakın bir zaman içerisinde rahata kavuşacağına, gösterdiği sabrının karşılığını alarak istediği makama yeniden kavuşacağına, rüya sahibinin sevdiği insanlar ile geçirileceği hoş sohbetli güzel vakitlere, tatlı sözler işitmeye, ağız tadının yerinde olacağına ya da günahlardan tövbe etmeye doğru yolu bulmaya, hatalardan ders çıkarmaya ve yanlışlarda dönerek iyiliğe yönelmeye yorumlanır. Süt kustuğunu görmek, rüya sahibinin yakın çevresindeki insanları tarafından kendisini mutlu edecek bir takım sözler duyacağına, birçok kişi tarafından takdir edilecek işlerde bulunmaya işarettir. Kişinin doğru yolda olduğu anlamına gelirken aynı zamanda bu rüya iç huzuruna ermeye, kafa rahatlığına ve rüya sahibinin temiz kalpli olduğu anlamına gelir.

Rüyada birinin yediği ekmeği kustuğunu görmek, rüya sahibinin oldukça değer verdiği birine yaptığı iyiliklerin karşılığını göremeyeceğine, arkadaşının kendisine ihanet edeceğine, sevdiği insanların kendisini hayal kırıklığına uğratacağına ve bu nedenle insanlara olan güvenin azalacağı ile tabir edilir. Rüyada birinin acı safra kustuğunu görmek, rüya sahibinin geçmiş zamanlarda yaptığı birtakım hatalar dan dolayı geçirdiği sıkıntılı günleri atlatacağına, yeniden eskisi gibi ağız tadının yerinde olacağına ve bundan sonraki hayatının neşe içinde olacağı anlamına gelir.

Rüya sahibinin yakın bir zaman içerisinde çevresindeki insanların haksızlığına uğrayacağına, oldukça üzüntüye yaşayacağı sözler işiteceğine ve bu nedenle moralinin bozulacağına, o kimseyle oldukça şiddetli bir kavga etmeye ve yaşanan bu kavga nedeniyle o kişiyle rüya sahibinin arasının açılacağına delalet eder. Rüyada tanımadığı birinin üzerine kustuğunu görmek, rüya sahibinin arkasından birtakım kişilerin iş çevirdiğine, ancak bu durumdan rüya sahibinin haberdar olmadı anlamına gelirken aynı zamanda bu rüya tanınmayan kişiler tarafından zarar görmeye yorumlanır. Kişinin yaşadığı mutluluğu birçok kişiye anlatacağına, içindeki bütün sıkıntılardan kurtulup feraha ulaşacağına ve rüya sahibinin bu kişinin başına gelen güzel olaylara şahit olacağına işarettir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

5023