Rüya tabiri ara

Cover Image

Birinin Hamile Olduğunu

Aralık 1, 2017 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada birinin hamile olduğunu görmek, yeni başlangıçlara ve güzel olaylara işaret olan bu rüya kişinin hayatına yönelik sağlayacağı değişikliklerine yorumlanır. Bu rüyayı gören kişiler, oldukları yerde saymaktan uzak duran, hayatına sürekli yenilik katmaya çalışan, iyilik ve güzellik peşinde koşan kimselerdir. Rüyada bir kimsenin hamile olduğunu görmek, aynı zaman da üzüntüye kapılmaya, mutsuz olmaya, rahatlığınızı bozmanıza sebebiyet verecek üzücü olayların içine girmeye ifade edilir.

Rüyada Birinin Hamile Olduğunu Görmek Neye İşarettir?  

Rüyada birinin hamile olduğunu görmek, bu rüya kişinin hayatını ve geçmişteki yaşadıklarını geride bırakarak kendisine yeni ve temiz sayfa açacağına yorumlanır. Bu rüyayı gören kişi ya da kişiler, geçmişlerinden ders alarak geleceklerini kurma konusunda sadakatlı dost canlısı kimselerden yardım görürler. Rüyada birinin hamile olduğunu görmek, aynı zaman da sektör değişikliğine, itibar görmeye, şan ve şöhrete ererek kazanç kapılarınızı aralamaya ifade edilir.

Rüyada Başkasının Hamile Olduğunu Görmek  

Rüyada başkasının hamile olduğunu görmek, bu rüya kişinin hamile olan kimseye karşı yardım elini açarak kişiyi maddi ve manevi bir çok sıkıntıdan kurtaracağına yorumlanır. Rüyasında bir başkasının hamile olduğunu gören kimse, yakın zaman da ailesi ile ilgili önemli haberler alarak geçmişteki hatalarını farkına varma şansını yakalar.

Rüyada Birinin Hamile Olduğunu Söylemek  

Rüyada birinin hamile olduğunu söylemek, bu rüya söylenen kişiye yönelik yapılan sürprizlere, kişiyi mutlu kılarak hayatının güzel kılınmasına vesile olmaya yorumlanır. Rüyada birinin hamile olduğunu söylemek, aynı zaman da evlat özlemiyle yanıp tutuşan kimseye karşı müjdelerin en hayırlısını vermeye, onu mutlu kılmaya işaret edilir.

Rüyada Kendinin Hamile Olduğunu Görmek  

Rüyada kendinin hamile olduğunu görmek, bu rüya kişinin ailesini zor duruma sokacak hatalara yer vererek hem kendisini hem de sevdiği kimseleri olumsuz anlamda yıpratacağına yorumlanır. Bu rüyayı gören kişiler, kendisine yönelik uzatılan yardım ellerini ve sıcak samimi dostlukları görmezden gelerek kendileri için sunulmuş hayatlarını görmezden gelirler.  Bir kimsenin rüyasında kendisini hamile olarak görmesi, uzun vadeli yaptığı işlerde umduğu başarıya kolay yollarla ererek nasip kapısını sonuna kadar vakıf kılacağına, elinin bollaşarak kısa zaman içinde büyük kazançlara nail olacağına işaret edilir.