Rüya tabiri ara

Cover Image

Rüyada Birinin 2. Kez Evlendiğini Görmek

Mart 30, 2017 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada evlilik hayırlı ve sürpriz gelişmelerin yaşanacağını müjdeler. Rüyada evlilik ve gelinlik görmek genel olarak hayırlı bir rüya olarak yorumlanır.

Eğer bir kişi evli ise ve rüyasında ikinci defa yeniden evlendiğini görüyor ise bu durumda rüya sahibi bazı olumsuz giden düşüncelerinden arınacak ve evliliğinde mutlu dönemler içerisine girecektir.

İkinci defa evlendiğini gören kişi çifte mutluluk yaşar. Arka arkaya önemli gelişmelerden haberdar olur ve bu duruma çok sevinir.

Rüyada Bekar Birinin Evlenmesi

Rüya sahibi bekar ise ve evlendiğini görüyorsa bu durumda yakında istediği haberi alacak ve beklediği bu haber ile çok mutlu olacaktır.

Bekar kimsenin evlenmesi kişinin hayatındaki güzel haberlerin de müjdesi olarak yorumlanır. Kişi çalışmıyor ise yeni bir iş sahibi olabilir. Eğer çalışıyor ise iş hayatında verimli bir dönem içerisine girebilir.

Rüyada Evli Birinin Evlenmesi

Rüyada evli birinin yeniden evlenmesi bazı yorumcular için iyi anlam taşırken bazı yorumcular için olumsuz anlam ifade etmektedir.

Rüya sahibi evli ve rüyasında evlendiğini görüyor ise bunalımdadır. Eşi ile arasında soğukluk oluşmuş ve eşinden uzak durmaya başlamıştır.

Bunun yanı sıra olumlu yorum olarak evli kimsenin yeniden evlenmesi evlilik hayatında olumsuz giden durumun düzelmesi olarak da yorumlanır.

Rüyada Ölü Kimsenin Evlenmesi

Rüyasında ölü birinin evlendiğini gören kişi ölen kişinin huzurlu olduğunu bilmelidir. Buna göre ölen kimse güzel bir konumda ve yaptığı iyiliklerinin karşılığını almaktadır.

Rüyada ölü kimsenin evlendiğini görmek aynı zamanda rüya sahibinin önemli ve güzel bir haber alacağına da işaret eder. Genel olarak ölüyü canlı olarak görmek hayırlı bir haber almak ile yorumlanır.

Rüyada ölü kişinin beyaz gelinlik giymesi ve evlenmesi ölen kişinin güzel ameller taşıdığını ifade etmektedir.