Rüya tabiri ara

Rüyada Birini Silahla Öldürmek

Mart 25, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüya tabirince birçok anlam ifade etmektedir. Rüyada birini silahla öldürdüğünü gören rüya sahibinin çok zor durumlara düşeceğini ve hiç kimseden destek ve yardım görmeksizin kendi başına sorunların üstesinden geleceğine delalettir. Rüya sahibinin tek başına kalacağına ve rüya sahibinin çevresinde değer verdiği kişilere gücendiğini aynı zamanda kırgın olduğunu da işaret eder. Kimi tabirlere göre rüyasında birini silahla öldürdüğünü gören rüya sahibi çevresi tarafından yapılan uyarılara kulak asmadığı için başına buyruk olarak, bildiği gibi hareket eder ve ciddi anlamda sıkıntının içine düşer. Hakeza bulunduğu zamanda para ve zaman kaybı ile karşı karşıya kalacağına rivayettir.

Rüyada birini silahla öldürmek,gören rüya sahibi, akrabalar ve ailesiyle ile ilgili bir münakaşa yaşar. Kırıcı ve pervasız söylemlerinden dolayı kendisine değer veren kişileri üzeceğine rivayettir. Kimi tabircilere göre ise değer verdiği kişiler ile arasına soğukluk gireceği olarak da yorumlanır. Rüyada birini silahla vurup, öldürdüğünü gören kimse, bir kısım tabircilere göre ise uzun süredir kendisine dert olan ve sıkan ciddi bir sıkıntı ve dertten kurtulur.

Rüyada Tanıdık Birini Silahla Vurmak

Tanıdığı, değer verdiği ya da sevdiği bir kişiyi rüyada silahla öldürdüğünü gören rüya sahibi ana ve babasının rızasını almadan kafasına göre bazı işlere gireceğine ya da girdiğine bir delalettir. Ailesine ve atalarına saygısız davrandığını, büyüklerine gereken hürmeti göstermediği ve ilgisiz kaldığına dalalettir. Bu rüya kişinin daha dikkatli olmasına dair uyarıcı ve ikaz niteliğinde bir rüyadır. Rüya sahibi rüyasında sevdiği bu kişiyi vurduğuna sonradan pişman oluyor ise sonradan yaptığı bu hatalarından pişman olup bu hataları bir bir telafi edeceğine, ailesine daha fazla bağlanarak sahip çıkılacağına ve mutlu bir aile saadetine sahip olunacağına rivayettir. Kişi bu rüyadan sonra başta bazı sıkıntılar yaşasa, hatalar yapsa da bu sıkıntıların üstesinden gelerek aile içindeki can sıkıcı huzursuzluklardan kurtulacaktır. Bu durum sıkıntılı durum biraz uzun sürecektir ancak kişi bu sıkıntıları atlattıktan sonra ailesi ve çocuklarıyla beraber çok uzun sürecek mutlu günler yaşayacaktır.

Rüyada Sevmediği Bir Kimseyi Silahla Vurmak

Rüyasında sevmediği ya da düşmanı olarak gördüğü bir kimseyi silahla vurduğunu gören rüya sahibi, umutla ve heyecanla uzun zamandır beklediği dileğine çevresindekilerin yardımı ile kavuşur ve servet ve mutluluklar yaşar. Ani gelişen olaylara da rivayet eden rüya bitmesi gereken bir ciddi mevzunun sonuçlanacağına veya yapılacak ticaret ile sıkıntının sonlanması için harekete geçileceğine de rivayet edilir. Rüyada sevilmeyen kimsenin öldürülmesi aynı zamanda para, zaman ve mal kaybı yaşamaya da yorumlanır. Kimi tabircilere göre sevmediği bir kimseyi rüyada silahla öldürdüğünü gören rüya sahibinin ticari mana da itibarını yitireceği ve kendisini sevmeyen kişilerin işine mani olacağını da gösterir. Kişi bu konuda düşmanlarına karşı dikkatli olduğu ve kendisini sevenlerin ikazlarına kulak verdiği takdirde bu mücadeleden galip çıkacaktır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4507