Rüya tabiri ara

Rüyada Birini Ölü Görmek

Mart 30, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada birini ölü görmek:  Bu tabir ile alakalı bilgiler verilmeden önce rüyada görülen ölü kişinin daima hayırlı  bir işaret olduğunu belirtmek gerek. Çünkü ölüm ile alakalı işaretler genelde hayır olarak yorumlanır. Sevilen birisinin geleceğine ait haber alınması manasına gelir. Rüyada kendisinin ölüp dirildiğinin görülmesi değişik şekilde yorumlanabilmektedir.

Bunlar şöyle ifade edilebilir: Kişinin isteklerine erişmesi, ölü birine bir şey verilmesi veya alınması bolluk içerisinde yaşamaya, ölü bir kadının doğurduğunun görülmesi uzun bir zamandan buyana  görülmeyen bir akrabadan haber alınması gibi farklı anlamlara yorumlanabilmektedir.

Bunun yanı sıra  rüyada birini ölü görmek görülen ölü kişiye göre değişik yorumlara yol açabilmektedir. Yani rüyada birini ölü görmek bu arada  ölünün bir adam olması sevilen bir arkadaşın kaybedilmesine işaret sayılır. Görülen ölünün dirilmesi halinde rüya güzel bir haber alınması veya düzeni bozulan işlerinin yeniden düzelerek yoluna girmesine kanıt olarak kabul edilebilmektedir.

Rüyada birinin ölü olarak görülmesi ile ilgili bazı yorumlar şöyle sıralanabilmektedir:
Rüyada birini ölü olarak görmek dini inanç bakımdan eksik olmaya, yolculuğa çıkmaya veya evlenmeye işaret sayılır. Veya rahata kavuşmaya, ani ölüm zengin iseniz yoksulluğa, fakir iseniz zenginliğe delil sayılmaktadır. Veya bu kişi üzerinde  feryat ederek ağlamak vaaz ve nasihat dinlemeye. Veya  görülen kişi kendisi ise defnedilmek tövbe etmeden vefat etmeye. Veya bu kişinin kendisinin ölmediğini söylemesi o kişinin şehitlik makamına ulaşmasına.

Veya ölü kişiyi beyaz, yeşil elbiselerle sağlıklı olarak iyi durumda görülmesi o kişinin kabirdeki durumunun iyi olduğu şeklinde yorumlanmaktadır. Aynı zamanda oğlunun öldüğünü görmek ise düşmanından kurtulmak olarak yorumlanmaktadır. Veya o kişiyi siyah ve çirkin renklerdeki elbiseler içinde görülmesi o kişinin çok üzüntülü olduğunu  ve azap çektiğine delil olarak kabul edilmektedir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4403