Rüya tabiri ara

Rüyada Birini Kurtarmak

Ağustos 28, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada birini kurtarmak, rüyayı gören kişinin, rüyada kurtardığı kişiyi tanıyorsa eğer bu kişiye çok büyük bir yardımda bulunacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulması için çok büyük bir destek olacağına, hastalıkla ilgili bir durumu varsa eğer elinden gelen her şeyi yapacağına ve ailesi ile ilgili bir sorun varsa eğer gerektiğinde arabuluculuk yapacağına işaret eder.

Rüyada Birini Kurtardığını Görmek

Rüya sahibinin, kurtardığı kişi bir tanıdığı ise bu kişiye iş hayatında ya da aile hayatında yaşadığı bir sorunun çözümü için maddi ya da manevi olarak çok büyük bir yardımda bulunacağına, bu yardım sayesinde bu kişiyi çok büyük üzüntülere girmekten alıkoyacağına ve neredeyse hayatını kurtaracağına alamet eder.

Rüyada Birinin Hayatını Kurtarmak

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında başı sıkıştığı bir anda çok sevdiği ve çok güvendiği bir kişiden yardım alacağına, bu kişiden aldığı yardımla birçok kişiyi şaşırtacak bir projeye imza atacağına, rakiplerini devre dışı bırakacağına, uzun zamandan beri hayal ettiği bir şeye kavuşacağına, çok daha rahat ve çok daha yüksek bir öz güvenle hareket etme imkânı bulacağına rivayet eder.

Rüyada Birini Boğulmaktan Kurtarmak

Rüya sahibinin çok tehlikeli bir olayla karşı karşıya kalacağına, bu durumda hızlı karar vermesi gerektiği için olaya müdahale etmek zorunda kalacağına ve çok soğukkanlı olarak müdahale ettiği için olayın üstesinden kolaylıkla geleceğine ve herhangi bir sorun yaşamayacağına alamet eder.

Rüyada Birini Kurtarmaya Çalışmak

İş hayatında ve aile hayatında zor bir dönem geçiren bir tanıdığa içinde bulunduğu durumu düzeltmesi için tanıdıklar vasıtası ile yardımcı olmaya çalışılacağına, eğer bu durum başarılı olursa rüya sahibi ile tanıdığı arasında çok büyük bir bağ kurulacağına ve çok büyük bir huzura erileceğine de yorulur.

Rüyada Birini Kurtarmak sayfası 30/08/2020 18:33:07 tarihinde 91279 numarası ile oluşturulmuştur.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3183

Rüya Sitesi Linkleri