Rüya tabiri ara

Rüyada Birini Gelinlikle Görmek

Aralık 26, 2016 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada birini gelinlikle görmek kişinin çok müjdeli, sevinçli bir haber alacağına işaret eder. Ayrıca rüyayı gören kişi dileğinin gerçek olduğunu görecek demektir. Gördüğünüz kişi eğer tanıdığınız bir insansa o kişiden size bir destek, hayır gelecek demektir. Eğer rüyada gördüğünüz kişi bekar ise yakında evlenecek diye yorumlanabilir. Evli ise hayırlı bir evlat sahibi olacak demektir. Rüyada tanımadığı bir kadını gelinlikle gören insan ise hayatında var olan tüm problemlerden kurtulacak, mutlu bir döneme girecek anlamına gelir.

Rüyada Kendisinin Gelinlik Giydiğini Görmek

Kişi rüyasında gelinlik giydiğini gördüyse ve eğer bekar ise yakın zamanda dünya evine girecek demektir. İlişkisinde mutlu olacak ve sıkıntıları sona erecek anlamına gelir. Aynı zamanda rüya sahibinin dileklerinin gerçek olacağının işaretidir. Evli bir kişi gelinlik giydiğini gördüyse hamile kalabilir demektir.

Rüyada Yırtık ve Pis Gelinlik Görmek

Eğer yırtık ve pis bir gelinlik gördüyseniz hayırlı olmayan, helal olmayan para kazanacaksınız demektir. Yani kişi harama el uzatabilir anlamına gelir. Kişi dileklerinin bazılarına kavuşamayacak, kendisi için hayırlı olmayan isteklerde bulunacak ve hataları sonucunda çok büyük sıkıntılar çekecek diye yorumlanmaktadır.

Rüyada Yeni ve Güzel bir Gelinlik Görmek

Rüya sahibi rüyasında yeni ve güzel bir gelinlik gördüyse kendisi için hayırlı ve güzel gelişmelerinin yakın olduğunu anlatır. Bu rüya dileklerin, isteklerin gerçekleşeceğine yorulur. Hatta bazı yorumcular kişinin yeni başlangıçlar yapacağına, mutlu bir yuva kuracağına, huzurunun her daim olacağına delalet ettiğini söyler.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1493

Rüya Sitesi Linkleri