Rüya tabiri ara

Rüyada Birini Dudaktan Öpmek

Mart 24, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada birini dudaktan öpmek, bazı rüya yorumculara göre işinizin yolunda gidecek, sorunlarınızı ve sıkıntılarınızı geride bırakacaksınız,korku ve endişelerinizden kurtulmayı, başarı elde edeceksiniz demektir. Rüyada birini dudaktan öpmek, öpülen kişi ile çok sıkı bir bağ kurmaya ve onunla samimiyeti ilerletmeyi, mutlu olacağı bir kimse ile gönül ilişkisi yaşamayı işaret eder. Rüyayı gören kimse öptüğü kişi ile yediğinin içtiğinin ayrı gitmeyeceğine ve her şeyi bu kişi ile yapacaklarına işaret eder. Rüyayı gören kişi ile dudaktan öpüldüğü görülen kişinin arasından su sızmayacağına, bir defa daha kesişen yollarının da bir daha asla ayrılmayacağına işaret eder.

Rüyada dudaktan öptüğünüz kişi bir bayansa rüyayı gören kişinin iyi anlaşacağına, aynı duyguları hissedeceğine ve aynı düşünceleri savunacağını bir kimse ile tanışacağını o insan ile çok daha iyi bir dostluk kuracağı anlamını ifade eder. Bazen de rüyada bir bayanla öpüşmek rüya sahibinin fani dünyaya fazla meyil anlamına gelir. bazen de mal varlığını zevk yolunda harcayacağını ifade eder.

Rüyada bayan bayana öpüşmek sıkıntı ve sorunların bitmesini, mal mülk sahibi olacağını, mevki makam sahibi olacağını, şöhret ve ihtişam sahibi olmasını ifade edilebilir.

Rüyada erkek erkeğe öpüşmek bir bayanı öpmekle hemen hemen aynıdır ufak tefek benzerlikler yer alır. Rüya sahibi erkekse ve rüyasında bir erkekle öpüşüyor ise rüya sahibinin can yoldaşı olacak iyi günde kötü günün de hep yanında kalacak yeri geldiğinde annesinden, babasından ve kardeşlerinden daha çok yakın olacak bir insanla tanışmasını ve bu kişi ile ahbaplık edeceğini ifade eder. Eğer rüya da şehvetle öpüşüyor iseniz sizin büyük bir yardım alacağınızın habercisidir.

Rüyada birini dudaktan öpmek, gördüğünüz kişiye göre değişir baba, ünlü biri, kocasını yada hanımını öpmek, eski sevgiliyle dudaktan öpüşmek gibi şeyler hemen hepsi aynı şeyler bunlar hep iyi şeyler habercisidir. Rüyada anne aile dudaktan öpüşmek yapmış olduğunuz zinalar’dan pişmanlık duyup tövbe etmesi ile tabir edilir yada çok büyük bir günah içinde olmasını ifade eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4843