Rüya tabiri ara

Rüyada Birini Dövmek

Nisan 26, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada birisini dövmek farklı bir türdür. Rüya sahibi, rüyasında dövdüğü kişiye gerçek hayatta maddi veya manevi büyük bir yardım yapacaktır. Bu rüya, rüyayı gören kişi için de, rüyada dövdüğünü gördüğü kişi için de yakında ortaya çıkacak hayırlı gelişmelerin habercisidir.işinin rüyasında dövdüğü kişi, gerçek hayatta hiç tanımadığı birisi ise bu rüya güzel bir şekilde yorumlanır. Rüya sahibi yakın gelecekte daha evvelden tanımadığı birinden büyük bir iyilik görecektir. Kendisi için umulmadık bir anda umulmadık hayır kapıları açılacaktır. Yine rüya sahibi yapacağı bir işle fark etmeden tanımadığı kimselere yararlı olacaktır.

Rüyada Kendi Çocuğunu Dövmek
Rüyada birini dövmek eğer bu kişi rüya sahibinin gerçek hayattaki çocuğu ise çocuğunu iyi yetiştirdiği mesajını taşır. Rüya sahibi ilerleyen zamanlarda evladından büyük faydalar görecek ve gurur duyacaktır. Rüya sahibinin henüz bir evladı yoksa, ileride hayırlı bir evlada sahip olacağı anlamını taşır. Hem vatana millete, hem de ana babasına yararlı bir evlat sahibi olacaktır.

Rüyada Eşini Dövmek
Rüyasında eşini dövdüğünü gören kişi gerçek hayatta da evliyse, bu rüya güzel günlerin habercisidir. Rüya sahibi, eşiyle arasında var olan tüm sorunları en kısa sürede çözecektir. Evlilik hayatında mutluluğu ve arzu ettiği huzuru yakalar. Yani rüyada birini dövmek eğer dövülen gerçek hayattaki eş ise rüya aksi şekilde yorumlanır. Tamamen olumlu bir anlam çıkarılır. Rüyayı gören kişi henüz bekarsa, yakın zamanda hayatına onu mutlu edecek biri girer. Bu kişi ile mutlu ve huzurlu bir yuva kurar.

Rüyada Düşman Dövmek
Rüyada birini dövmek genelde tersine yani olumlu olarak yorumlanır. Kişi rüyasında gerçek hayatta ona düşmanlık eden, zarar veren birini dövdüğünü görmüşse, yine hayırlı bir rüya olarak tanımlanabilir. Rüya sahibi, en kısa sürede bu düşmanı ile bir konuda karşı karşıya gelecektir. Bu karşı karşıya gelişin ardından düşmanına üstünlük sağlayacaktır. Bu rüya, düşmana galip gelme, düşmandan onu yenerek kurtulma şeklinde yorumlanır.

Rüyada Ölmüş Birini Dövmek
Rüyada kişinin, gerçekte ölmüş birini dövdüğünü görmesi, rüyanın içeriğinin aksine olumlu olarak yorumlanır. Rüya sahibi, bu ölmüş olan kişinin malından veya parasından ummadığı bir şekilde istifade edecektir. Yani rüyasında dövmüş olduğu ölmüş kişinin gerçek hayatta rüya sahibine bir yararı dokunacaktır. Rüya sahibi rüyasındaki kişinin ölmüş biri olduğunu biliyor ve gerçek hayatta bu kişiyi tanımıyorsa, ummadığı bir kapıdan büyük bir şans en kısa sürede ona ulaşır.

Rüyada Kavga Etmek
Tanımadığı birinden bir fayda görür. Şans ve bereket kapıları rüya sahibi için açılır. Rüyada birini dövmek ilk etapta nahoş bir rüya gibi algılansa da, belirttiğim gibi tersine yorumlanan bir rüya türüdür. Rüya sahibi için hayırlı ve şanslı olayların çok net bir habercisidir

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3340