Rüya tabiri ara

Cover Image

Rüyada Birini 2 Tane Görmek

Mart 29, 2017 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada bir kişiyi iki tane olarak görmek bazen iyi bazen ise olumsuz olarak yorumlanmaktadır. Rüyada bir kişiyi iki kişi olarak görmek eğer kişi iyi kimse ile rüya sahibinin bu kimse ile sık sık karşılaşacağına ve bu kişiden iyi haberler alacağına işaret eder.

Bunun yanı sıra rüyada bir kişiyi çift olarak görmek kişinin arka arkaya mutlu haberler alacağına kazancının ikiye katlanacağına ve sürekli olarak yeni eşyalar alacağına işaret etmektedir.

Rüya sahibi sevmediği ya da düşmanı olan bir kimseyi çift olarak görmüş ise bu durumda etrafında artan düşmanları olacağına borçları nedeni ile büyük sıkıntılar yaşayacağına da işaret etmektedir.

Genel olarak bir kimseyi çift olarak görmek rüya tabircileri arasında olumlu yorumlar içermektedir.

Rüyada sevdiği kimseyi çift gören kişi onun iki farklı huyu olduğunu da öğrenir.

Rüyada Sevgiliyi Çift Görmek

Kişi rüyasında yeni tanıdığı ya da sevgilisini çift olarak görmüş ise bu durum bazı yorumcular için çift karakter olarak yorumlanır.

Bir kimse size karşı iyi olup arkanızdan kötü düşünceler barındırmış olabilir. Bu nedenle bu kişiye rüya sahibinin dikkat etmesi gerekir.

Rüyasında eşini çift gören kimse eşinden beklenmedik bir takım davranışlar ile karşılaşabilir.

Bu kimi zaman iyi yönde olabildiği gibi kimi zaman kötü yönde de davranışların olacağına işaret etmektedir.

Bu nedenle rüya sahibi eşinin davranışlarını iyi gözlemlemelidir.

Rüyada Anneyi Çift Görmek

Rüyada annesini çift gören kimse annesinin hem olumlu hem de olumsuz düşünceleri ile karşılaşır.

Buna göre rüya sahibi annesinin istemediği bir takım davranışlar içerisinde bulunuyor olabilir.

Rüyada bir kimsenin annesini çift olarak görmesi aynı zamanda annesin in kendisinden bir şeyler sakladığını da bilmelidir. Rüyasında annesini çift gören kimse annesinin bir sırrını da açığa çıkarabilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4006