Rüya tabiri ara

Rüyada Birini 2 (iki) Kişi Görmek

Mart 29, 2017 - Okuma süresi: 2 dakika

Genel olarak rüyayı gören kişinin yaşamına bağlantılı olarak görülen bu rüya, rüyanın hangi ortamda görüldüğü, rüyayı gören kişinin kalbinden neler geçtiği çok önemlidir.

Alimlerin bu rüyayla ilgili genel olarak yaptığı yorum, rüya içinde çift görülen kişide karakter bozukluğu olduğuna, bazen çok merhametli ve sevecen, bazen de merhametsiz ve insanlara kötülük yapan, sevimsiz insan olduğuna işaret ettiğini söylerler.

Ya da, rüyayı gören kişinin, çift görülen kişinin çift karakterli olduğunu düşündüğü şeklinde yorumlanır.

Rüyada çift görülen kişi tanınan biriyse, rüyayı gören kişinin hem iyi hem de kötü şeyler duyacağı şeklinde yorumlanır.

Eğer tanınmayan biri çift kişi görülüyorsa, yakın zamanda bilinmeyen bir ortama girileceği, o ortamda rüyayı gören kişiye temkinli yaklaşılacağı, kiminin iyi kiminin kötü düşüneceğine işarettir.

Rüyada Aynı Kişiden 2 (iki) Tane Görmek

Rüyada insan görmenin, rüyayı gören kişinin nefsini temsil ettiği şeklinde yorumlanır.

Rüyasında, daha önce görmediği bir insanla karşılaştığını gören kişi, aslında kendisiyle karşılaşmıştır.

O kişi iyi veya kötü ne yaparsa yapsın, aslında kendisinin yaptığına delalet eder.

Eğer ki rüyayı gören, bir kişiyi 2 tane görüyorsa, bu rüya alimlere göre farklı yorumlanır.

Rüyayı gören kişinin ikiye bölündüğü, çevresine ve sevdiklerine bazen iyi bazen kötü davrandığı, 2 tane görülen kişi ile konuşuluyorsa, rüyayı gören kişinin kendisiyle sürekli konuştuğu ve kendisini sorguladığı, işinde ayrı bir kişi, özel hayatında ayrı bir kişi olduğu şeklinde yorumlanır.

Bazı alimlere göre ise, rüyada birini iki tane gören kişi, daha önceki evliliğinde mutsuz olduğunu, yeni bir başlangıç yapıp yeni biri olmak için, helal süt emmiş, ahlaklı ve manevi değerlere önem veren bir kadın ile izdivaç kuracağı anlamına gelir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

6316