Rüya tabiri ara

Rüyada Birine Su Vermek

Nisan 29, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada birine su vermek, aşk hayatında mutluluğa kavuşmaya, vefakar bir evlada sahip olmaya, mutluluk içinde geçecek zamanlara, sağlığını kazanmaya, gelirin hayırlı ve bereketli olmasına, kuvvete ermeye, yetenekli bir insana, imrenilen bir kazanca, beklentilerin gerçekleşeceğine, bol kazanca ve iyi işlere delalet eder. Bunun yanı sıra karışık bir problemle karşılaşacağına, cahil bir tanıdığa, üzüntü duymaya, yoksulluğa düşmeye, zulüm görmeye şeklinde yorumlanmıştır.

Farklı bir açıdan bakan rüya alimlerine göre rüyada birine su vermek, bu rüya sıkıntı çekerek hasret duyduğu rahata erişmeye, zamanla elde ettiği yüksek mevkiye, sıkıntı çekerek kazanmak istediği refaha ve zahmetle hasret duyduğu iyi bir geleceğe delalet eder.

Rüyada birine su vermek, kişinin son derece hayırlı bir insan olduğu şeklinde yorumlanmıştır. Kişi çevresine karşı oldukça yardımsever, iyiliksever bir insandır. Güzel ahlaklı, dini vecibelerini yerine getirmeye çalışan, Allah katında çok makbul bir insan olarak yorumlanır. Allah’ın sevdiği kullarından biri olmak için çabalayan, işlerine haram karıştırmayan, asla günah işlemeyen birisidir. Kişi Allah’a yüzünü dönmüş, nefsini terbiye etmesini bilmiş yorumu da yapılır. Kişi birisine su veriyorsa, bu kişinin içinde bulunduğu bütün sıkıntı ve üzüntülerinden kurtulacağına delalettir. Kişi birisine su verirken suyun yüzünün aksi düşüyorsa eğer o kişinin evdeki insanlarla ve dostlarıyla huzur içinde yaşayacağına ve onlara iyilik edeceğine şeklinde yorumlanmıştır.

Rüyada birisine su vermek, rüya sahibinin çok mübarek bir kişiliğe sahip olacağının göstergesidir. Kişi gerçek hayatında yapacaklarıyla insanlık aadına oldukça faydalı olacaktır. Yardıma muhtaç, herhangi bir şeye ihtiyacı olan insanların eksiklerini giderecek, onlara yaşamının her alanında destek olacaktır şeklinde yorumlanmıştır. Ailesinde hasta, yaşlı olan birine bakma yükümlülüğü alacaktır. Fakat şikayet etmeden bu ileri yapacak ve onları mutlu ettikçe kendisi de mutlu olacaktır.

Rüyada birisine su vermek farklı açıdan baka rüya yorumcularına göre, berekete işaret etmektedir. Rüya sahibi giriştiği işlerde hayırlı işler yapar. Bunun karşılığında da evinde bolluk ve bereket artar. Maddi ve manevi sıkıntılardan kurtulur. Borçları ödenir ve sürekli bir para akımı olacak bir iş sahibi olur. Rüya sahibi rüyasında berrak ve temiz bir su veriyor ise helal rızk sahibi olur demektir. Elde edilen kazançlar bereketli olur. Rüyada bulanık ve sıcak su verdiğini gören kimse ise hastalanır yada hüzünleneceği bir olay yaşar.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1755