Rüya tabiri ara

Rüyada Birine Saçını Kestirmek

Temmuz 16, 2020 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada birinin saçını kesmek, kendine ait bir iş yeri sahibi olanlar için çalışanlardan birinin işine son vermek, işten çıkarmak manasına gelirken, rüya sahibinin yapılan bir yanlışı affetmeyeceğini ve bu kimseyi hayatından çıkararak ona ders vereceğini işaret eder. Aynı zamanda birinin üzülmesine, kalbinin kırılmasına neden olmak demektir. Farklı anlamlara gelen rüya, görülen kişinin tanınması halinde o kimseye iyilik yapmak şeklinde yorumlanır. Bu kimseye elini uzatmak, zor gününde yardımcı olmak ve para vermek demektir. Hiç tanımadığı birinin saçını kesen kişi bekarsa karşısına menfaatine düşkün, paragöz birinin çıkacağını, bu kimseyle izdivaç yapılması halinde kişinin kendisini kullanılmış hissedeceğini ve sevgisine karşılık göremeyeceğini delalet eder.

Rüyada Birine Saçını Kestirmek

Tanımadığı birine saçını kestirdiğini gören kişiler ticaret yaptıkları kimselere güven duymadıkları için endişe yaşarlar veya gerçek hayatta haklarında çok şey bilmedikleri biriyle ortaklık kurarlar. Para meselelerinde güvensizliğe neden olacak durumlara işaret eden rüya, kişinin acele karar vermesi neticesinde umduklarını bulamayacağına ve yapmak istediği değişikliklerden netice alamayacağına alamettir.

Rüyada Saçını Kestiren Birini Görmek

Tanıdığı birinin saçını kestirdiğini görmek, o kimsenin hayatında iyi yönde değişiklikler olmasına tanıklık etmek, bu kimsenin ev veya iş değişikliğini öğrenmek demektir. Öte yandan rüya sahibinin alacağı bazı radikal kararların ve yapacağı değişikliklerin yakın çevresini de doğrudan ilgilendireceğini, kendisine öneriler veren bir arkadaşını dinleyeceğini ifade eder. Aynı zamanda bir arkadaşın mevcut ilişkisinin sona erdiğini, evliyse boşandığının haberini almak demektir. Bekar bir bayanın saçını kestirdiğini görmek, o kimsenin evliliğine şahit olmak yahut ilişkisini öğrenmek anlamına gelir.

Rüyada saçını kısa görmek, rüya sahibinin gam ve kederinden kurtulacağına delalet eder. Rüya sahibi bir rahatlığa kavuşacaktır. Bazı rüya tabircilerine göre rüyada uzun saçlı olduğu halde kendisinin kısa saçlı olduğunu gören kimse, emniyetli bir yaşam sürer. Korktuğu kişiler kendisine zarar veremeyecektir. Birileri tarafından korunup kollanacaktır. Ancak rüya sahibi bu kişinin kim olduğunu bilmeden yaşayacaktır.

Rüyada Saçını Kısa Kestirdiğini Görmek

Rüyada saçını kısa kestirdiğini gören kimse, aile hayatında asi bir kişiliğe sahip olur. Bencil tavırlarıyla çevresindeki insanları bıktırır ancak böyle davranmaya devam eder. Eğer istemediği halde saçını kısa kestirdiğini görmek ise, gerçek hayatta da istenmeyen olayların yaşanacağı ve bu olayların karşısında çaresiz kalınacağına işaret eder.

Rüyada Saç Kestirmek

Rüyada saç kestirdiğini görmek, can sıkıntısına ve yeni arzulara delalet eder. Rüya sahibi, yaşantısında bazı şeylerden memnun değildir. Sürekli aynı şeyleri yaşamak, monotonluk sıkılmışlığı getirecektir. Bu nedenle yeni arayışlara girecek ve hayatında ciddi değişiklikler yapacaktır. Ayrıca rüyada saç kestirdiğini gören kimse, yaşamındaki hatalarından dersler çıkaracak ve onları tekrarlamamak için yoğun çaba harcayacaktır.

Rüyada Saç Boyatmak

Rüyada saç boyatmak, saçın boyalı rengine göre farklı farklı yorumlanır. Rüyada saçı siyaha boyattığını gören kimse, mal ve para sahibi olur. Ancak beklemediği bir anda sorunlarla karşılaşabilir. Rüyada saçını kızıla boyattığını gören kimse, manevi duygularını etkileyecek bazı olaylar yaşayacaktır. Sonunda duygusal anlamda iyi ya da kötü etkilenmek rüya sahibinin vereceği tepkilere göre değişkenlik gösterecektir.

Rüyada Saç Görmek

Rüyada saç görmek, mala ve uzun ömre işaret eder. Maddi açından sıkıntılar geride bırakılacaktır. Rüyada saçını düz gören kimse, şerefe nail olacaktır. Rüyada gür saçlı olduğunu görmek ise, aile hayatında yaşanacak güzelliklere delalet eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

388