Rüya tabiri ara

Rüyada Birine Ekmek Vermek

Nisan 6, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada birine ekmek vermek rüyasını gören insanlar hayretler içerisinde anlamını araştırmaktadırlar. Gizemler dünyası rüyalarımız. Hayatımız boyunca gecelerimizi renklendiren bazen de kabusa çeviren rüyalarımız. Uzmanlar rüya görmenin sağlıklı bir ruh ve bilinçaltı göstergesi olduğunu söylemekteler. Yaşantımız hakkında ve ya geçmişimizden kesitler sunan rüyalar beynimizin bilinçaltımız ile işbirliği içerisine girerek bize oynadığı küçük sinemalardan ibaret değildir. Birçok sabah kalktığında gördükleri rüyanın farkında bile olmazlar. İlerleyen saatlerde ise bazen an be an rüyalarını hatırlarlar, bazen de hiç hatırlamazlar. Sezgileri ve şuurları açık olan bireyler gördükleri rüyaların hayatlarına yön verdiklerini bilirler ve onları doğru şekilde yorumlarlar.

Rüya yorumu yapmak kişinin gelecek ve yaşayacakları konusunda kendisine yardımcı olur. Bu şekilde geçmişten günümüze kadar uzanan rüya tabirleri işlemi gelişmiştir. Tarih boyunca kadim insanlar, kabile reisleri ve din adamları düşlerde görülen şeylerin anlamlarını yorumlamak üzere oldukça fazla emek harcamışlardır. Günümüzde de bu süreç devam etmektedir. Artık internette gördüğünüz rüyada ki sembolü arayıp anlamını bularak rüya yorumlarını kendi başınıza da yapmanız mümkündür.

Gnel anlamı ile ekmek olarak bakıldığında nimet hayra yorumlanmaktadır.Tanıdığınız ve değer verdiğiniz birine yardımcı olmaya, onun vasıtası ile hayırlı rızk kazanmaya ve dini açıdan ruhunuzun rahata kavuşacağına yorumlanabilir. Ekmek taze ise bol ve hayırlı kazanç ile tabir edilmektedir. İş hayatınızda başarı ve mevki sahibi olacağınız anlamına gelmektedir.Kısa bir sürede muradına ermeye, belirsizliklerin yoluna gireceğine delalettir. Ekmek vermek verdiğiniz kişi yakın akrabalarınızdan biri ise evinize hayırlı kazanç gireceğine, sizin ya da yakın akrabalarınızdan birinin işleri ile ilgili sorunların çözüleceğine, gereken oluşumun kısa sürede olacağını size muştular.

Genel anlamda rızk ve bolluğun habercisidir. Sevdikleriniz ile birlikte mutlu ve huzurlu günlerin yakın zamanda geleceğine, sıkıntılı bir durumda iseniz yakın zamanda huzur ve mutluluğa kavuşacağınıza delalettir.

Genel anlamada rüyalarımızı yorumlarken, kişinin içerisinde bulunduğu durumunda göz önünde bulundurulması gerekmektedir. Rüyayı gördüğünüz anda huzurlu mu yoksa huzursuz mu hissediyordunuz? Bu soru gördüğünüz tüm rüyaları yorumlamadan önce sorulması gereken bir sorudur. Hayatımızda gördüğümüz tüm rüyalar mesaj ve gelecekten haberler içermez.

Biz gördüğümüz rüyaların mesajlarını ayırt edebilmemiz için deneyimlerimizden yararlanmalıyız. Daha önce etkisi altında kaldığımız olayların farklı versiyonlarını sürekli olarak düşünen beyin bize tekrar sunabilir. Rüya yorumu geçmiş zamanlarda yetki sahibi insanlar tarafından yapılırdı. Bunda ki en büyük etken bu kişilerin rüya yorumu konusunda ciddi bilgi birikimi ve rüya okuma sezgilerinin olması idi. Onlardan devraldığımız bu miras ile devam ettiğimizde kendi yorum ve deneyimlerimizi de katarak güzel ve net yorumlar yapmamız mümkündür. Yaşanmış anıların kırıntılarını çıkarttığınızda beyninizin size vermek istediği mesajları çok daha net ve anlaşılır bir şekilde okuyabilirsiniz.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

680

Rüya Sitesi Linkleri