Rüya tabiri ara

Rüyada Birine Ekmek Vermek

Kasım 24, 2016 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada birine ekmek vermek bolluğun, bereketin ve güzel günlerin habercisidir. Rüya sahibinin salih amel sahibi olduğuna ve yaptığı iyilikler nedeniyle Allah katında sevildiğine yorulan bu rüya, kişinin tüm bu güzellikler nedeniyle bahtının açılacağına, sağlık konusunda sıkıntı yaşamayacağına, iki dünyasını da kurtardığına ve ailesinin de geçiminin kolaylaşacağına işarettir.  Eğer rüya sahibi sağlık problemleri çekiyorsa beklenmedik ve hızlı bir şekilde problemlerinden kurtulacak, sağlığına kavuşacak ve hastalığından tamamen kurtulacak şeklinde yorumlanır.

Rüyada Tanımadığı Birine Ekmek Vermek

Rüyasında tanımadığı bir kişiye ekmek verdiğini gören kimsenin kendi iş kapısını açacağına, kendisinin olduğu kadar başka kimselere de iş kapısı vereceğine şeklinde yorumlanır. Kişi işletmesinde çok sayıda kişi çalıştırır ve onlara iş olanağı sağlar. Aynı zamanda bu rüya müjdeli ve temiz haberlerin de müjdecisidir. Uzun zamandır beklediğiniz bir yerlerden hayırlı haberler alacağınıza ve ferahlayacağınıza işarettir.

Rüyada Yaşlı Birine Ekmek Vermek

Rüya sahibinin arzuladığı tüm isteklerinin gerçek olacağına, ikili ilişkilerinde ve ailesinde huzurlu günler yaşayacağına, manevi açıdan kendisine zarar veren kişilerden kurtulacağına işarettir. Rüya sahibinin her konuda feraha kavuşacağını müjdeleyen bu rüya, aynı zamanda iş yaşantısında sıkıntı çeken kişilerin de sıkıntılarından kurtulacağına, önemli gelişmeler yaşayacağına ve itibar kazanacağına şeklinde yorumlanır.

Rüyada Çocuklara Ekmek Vermek

Rüya sahibinin ihtiyaç sahibi insanlara yardım edeceği, onların maddi manevi sıkıntılarını kendi elinden geldiğinde çözeceği şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin yaptığı tüm bu iyilikler nedeniyle manevi doyuma ulaşacağına, ruhunu iyiliklerle besleyeceğine ve kişilerin hayır dualarını alacağına delalettir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

2091