Rüya tabiri ara

Rüyada Birinden Yüzük Almak

Nisan 2, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada Birinden Yüzük Almak: durumunda yüzüğün hangi metalden yapıldığına göre bir çok anlam verilir. Rüyada birinden yüzük almak hayırlı işe ve berekete tabir edilir. Fakat rüyada birinden altın, gümüş ve pırlanta yüzük almasına göre de başka yorumlarla da tabir edilebilmektedir.

Rüyada Birinden Altın Yüzük Almak, rüya sahibi kadın için hayırlı bir müjdeli habere ve birisinden davet alacağına işarettir. Rüyada birinden altın yüzük almak bol rızıklı günlere, şans açıklığına, hayır ve berekete tabir edilir. Bu, rüya sahibi kişi için mükafat ve ödül olarak nitelendirilebilir. Rüyada birinden altın yüzük alan kişi erkek ise hangi şartta ve durumda olursa olsun arzuladığı bir şeyin kolayca olması şeklinde yorumlanabilir.

Rüyada Birinden Gümüş Yüzük Almak, rüya sahibi kişi için mülk kazanmaya işaret eder. Eğer rüya sahibi erkekse ve birinden gümüş yüzük aldığını görüyorsa nasibin ve kısmetin artacağına, şansının da bol kazançlar getireceğine ve işinde terfi olacağına tabir edilir. Kadın için rüyada birinden gümüş yüzük aldığını gören, ev ekonomisinin istediği şekilde gideceğine, harcamalarına dikkat eden biri olduğu şekilde tabir edilmektedir.

Rüyada Birinden Yüzük Hediye Almak, rüya yorumu yapan çevrelerce farklı yorumlanır. Rüya sahibi kişi tanımadığı bir kişiden hediye yüzük alırsa, hiç ihtimalde yokken bir sıkıntı içine düşeceğine, fakat bu sıkıntıdan da kolaylıkla kurtulacağına işaret eder. Eğer birinden altın yüzük hediye alan kadınsa hayra, erkek içinse şansızlığa işaret eder.

Rüyada Birinden Pırlanta Yüzük Almak, rüya sahibi kişi için maddi hayatın şansla birlikte artacağına, mal ve mülkün beklenen orandan daha fazla artıp para biriktirebileceğine işaret eder.

Rüyada birinden yüzük alıp hemen takıyorsa rüya sahibi kişi, tez zamanda muradına kavuşup önünde engel varsa kaldıracağına, iyi bir işe girerek umduğunu yakalayacağı şeklinde tabir edilir. Böyle bir rüyada şer ve sıkıntı aranmaz.

Rüyayı tabir ederken dikkat edilmesi gereken nokta rüya sahibinin ruh hali dikkate alınarak bir yorum getirilir. Ayrıca rüya her zaman gelecekle ilgili mesaj vermeyebilir. Geçmişin de hatırlatmak istediği şeyler olabilir. Rüya sahibi kişi bunlara dikkat ederek ve rüyayı parça parça değil de bir bütün olarak değerlendirdiği takdirde kendisi için faydalı bir mesajı yakalayabilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

5084