Rüya tabiri ara

Rüyada Birilerinden Kaçmak

Şubat 8, 2019 - Okuma süresi: 7 dakika

Rüyada birilerinden kaçmak çekilen dert ve cefadan sonra her şeyin düzene girmeye başlaması ile birlikte rahat bir nefes almaya yorumlanır. Sizi sıkıp yoran dertlerden tez zamanda kurtulup kendiniz ve aileniz için faydalı işler yapabilir, sevap kazanabilirsiniz.Hayırlı bir rüyadır ve rüya sahibinin ilerleyen günlerde çok mutlu olacağı haberler alacağına yorumlanır. Gelecek günlerde sevdiklerinizle çok mutlu sohbetler yapabilirsiniz.

Rüyada birilerinden kaçmak ve saklanmak zorlukların tez zamanda bitmesi, hayatın sizi sınadığı bir konuda artık her şeyin yoluna girmesine yorumlanır. Kendi çabalarınız sonucunda zor bir şeyler başarabilir, yeni mutluluklara kapı aralayabilirsiniz.

Rüyada birilerinden kaçmak ve yakalanmak sizi üzmek isteyen kişiler varsa da emellerine ulaşamazlar. Zamanında umutlarınızı yitirmiş olduğunuz bir konuda yeniden ümitleriniz artabilir. Ölen kişi aileden biriyse, aile içinde hayırlı bir olaya yorumlanır. Rüyasında birinden kaçarken yakalandığını gören kişinin gizli bir iş yaparken yakalanacağına işaret eder. Rüya sahibinin iş hayatında yapacağı bir yanlıştan dolayı işini kaybetmesine ya da mevkisinin düşeceğine işaret eder. Bazı yorumculara göre ise rüya sahibinin sıkıntılardan kurtulmasına ve rahatlamasına işaret eder.

Rüyada birilerinden kaçmak ve kurtulmak düğün dernek gibi yaşanan hayırlı bir olaya annenizin eksikliğini hissetmeye yorumlanır. Hane içerisinde yaşanan mutlu olaylar aynı zamanda sizde bir burukluk da yaşayabilir. Annenizin yokluğu sizi daha çok üzebilir.

Rüyada birilerinden kaçmak psikoloji aile hayatında huzur ve rahatın sağlanmasına yorumlanır. Aile içerisinde hasta biri varsa bu kişiden gelen bazı haberler sizi mutlu edebilir. Sağlık sorunları olan kişiler için sağlık ve sıhhatin artması manasına gelir. Eğer aile içinde bir problem varsa da bu problem tez zamanda çözülür. İlerleyen günlerde yine eski düzen ve refah sağlanmış olur.

Rüyada birinden kaçmak, rüyayı gören kişinin hayatında ters giden olayların son bulacağına ve olumlu gelişmeler yaşanacağı bir döneme girmesi şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin işlerinin açılacağına ve kazancının artacağına işaret eder. Rüya sahibinin ailesiyle birlikte hanesinde bolluk ve bereket içinde huzurlu, mutlu ve sağlıklı bir hayatı olacağı şeklinde yorumlanır. Rüyayı gören kişinin uzun zamandır devam eden sıkıntılarının biteceğine ve rahat bir nefes alacağına işaret eder.

Ayrıca rüya sahibinin beklemediği bir yerden gelecek olan güzel bir habere ve dökeceği sevinç gözyaşlarına işaret eder. Rüya sahibinin bahtının açık olduğu şeklinde de yorumlanır.

Rüyada birinden korkarak kaçtığını görmek rüyayı gören kimseler için bu rüya iş hayatında başarılara, mevki ve makam sahibi olmaya, kazançlarınızın çoğalmasına, yaptığınızın güzelliklerle ilerde mutluluk duyacağınız konumlara gelmeye yorumlanır. Bir kimsenin rüyasında birinden korkarak kaçtığını görmesi, hane içinde yaşadığı tatsız olaylar yüzünden huzurunun kaçacağına, çevresindeki fitne fesat kötü niyetli kimseler yüzünden kısa süreli de olsa başının ağrıyacağına işaret edilir.

Rüyada birinden koşarak kaçtığını görmek; umuda yolculuğa çıkmaya, sevdiklerinden ayrı kalmaya, alın teri dökülerek yapılan güzelliğe, helal kazançlar kazanmaya, azminiz ve kararlılığınız sayesinde kısa zaman da yükselerek maddi anlamda rahata ve esenliğe ereceğinize işaret edilir. Rüyada birinden koşarak kaçtığını görmek, aynı zaman da sevgiye koşmaya, kısmet kapılarınızın açılmasına, hayırlara vesile olacak işlere nail olarak gönüller de taht kuracağınıza yorumlanır.

Rüyada Kaçan Bir Kimseyi Görmek; çevrenizde yardıma muhtaç ihtiyaç sahibi kimselerin varlığına işaret edilirken aynı zaman da kötülüklere bertaraf etmeye, sevdiklerinizle vakit geçirmeye, manevi huzura ermeye yorumlanır.

Rüyada Ünlü Birinden Kaçmak Görmek; karşınıza çıkacak fırsat kapılarına, elinize geçecek maddi imkanlara, sık sık seyahatlere çıkmaya yorumlanır.

Rüyada Babasından Kaçmak Görmek; rüyayı gören kimsenin bilinçsiz olarak yaptığı işlerde zarara uğrayarak elindeki mal varlığını kaybedeceğine, ailesine karşı saygısızca davranışları yüzünden ilerde pişmanlık duyacağı sözler sarf edeceğine

Rüyada Görünmeyen Birinden Kaçmak Görmek; rüyayı gören kimsenin hayırlı mutlu olacağı haberler alarak başarı yolunda ilerleyeceğine, iş hayatında şansının yaver giderek maddi olarak kazanç sağlayacak bir çok başarılı işlere imza atacağına

Rüyada Silahlı Birinden Kaçmak Görmek; rüya sahibinin belalı, pis işlere girip yakın olduğu arkadaşlarından büyük zararlar göreceğine işaret eder. Rüya sahibinin temkinli davranmaması durumunda kendini kötü insanların arasında bulacağına ve kötü şeyler yaşayacağına rivayet edilir.

Rüyada Doğal Afetten Kaçmak Görmek; iki türlü yorumlanabilen ve rüyalarda çok sık rastlanan deprem sahneleri, her şeyden önce bir tür güvensizlik duygusu ve kendini risk altında, tehlikede görme haliyle ilişkilidir. Diğer yandan deprem, yaşamda eski değer ve alışkanlıkların yıkılıp tarihe karıştığını ve yeni bir dönemle karşı karşıya olduğumuzu da gösterir.

Rüyasında sevdiği birinden kaçtığını gören kişinin ummadığı birinden göreceği hayal kırıklığı şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin yakın bir dostundan ya da eşinden göreceği ihanet ya da iftiraya işaret eder. Rüya sahibinin yolunda giden hayatına engel olmak isteyen kötü niyetli insanlarla dost olduğu ve iş yaptığı şeklinde de yorumlanır.

Rüyasında ölmüş birinden kaçtığını gören kişinin tüm sıkıntılarından kurtulmasına ve ömrünün uzamasına işaret eder. Rüya sahibinin işlerinin yolunda gitmesine ve her istediğine kavuşmasına işaret eder. Rüyayı gören kişinin iş hayatında ard arda edeceği başarılara ve kazancının artmasına işaret eder. Rüya sahibinin ya da yakınının varsa hastalıklardan kurtulmasına ve şifa bulmasına ya da borçlarını ödemesine işaret eder. Bazı yorumculara göre ise rüya sahibi rüyada kaçtığı ölüyü tanıyorsa, uzun zamandır istediği bir dileğinin gerçek olacağı şeklinde yorumlanır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4136