Rüya tabiri ara

Rüyada Bira İçmek

Kasım 27, 2018 - Okuma süresi: 8 dakika

Rüyada bira içmek rüyasında bira içtiğini gören kişinin ona verilmiş olan mesajı gerçekten ciddiye alması ve düşünmesinde yarar vardır.Bu gibi bir rüya gören kişinin öncelikle sağlığı ile ilgili bir olumsuzluk yaşayabileceği örneğin bir kaza geçirebileceği ve sakatlanma yaşayabileceği mesajı verilmektedir.

Ekonomik olarak kötü bir duruma düşebileceği ve güvendiği bir arkadaşının ihanetiylede karşılaşabileceği mesajıda verilmektedir.

Rüyada bira içmek olumsuz bir tabir oluşturmuş olsa da söz konusu rüya ayrıntılı olarak incelendiğinde birçok anlam çıkarılabilir ve olumlu tabir edilebilir. Bu nedenle rüya daha detaylı incelenmeli tabirini yapmak için iyice rüyaya göz atılmalıdır.

Rüyada kişi çok bira içip sarhoş olduğunu görüyorsa sevdiği insanlar tarafından büyük bir ihanete uğrayacağı anlamına gelmektedir. Özellikle ekonomik olarak iflaslar büyük kayıplar ve para kaybı yaşayacak olarak anlamlandırılabilir.

Rüyasında bira içerek sarhoş olduğunu görmüş olan kişilerin yakın zamanlarda ticaretle uğraşmak için yapmış oldukları planları bir süre askıya almaları eğer bunun için geç ise müşterileri ile yaptıkları büyük alışverişlerde daha tedbirli ve ihtiyatlı davranmaları gereklidir.

Rüyada bira içip sarhoş olduğunu görmek eğer ailesi var ise onların kazanılmış olan rıskına haram karıştırmak demektir. Rısklarını çalmak anlamına gelmektir. Aynı zamanda yakın çevresine de zarar verdiği anlamına da gelmektir.

Rüyada bira görmek ya da rüyada birahene görmek, haram işleme­ye, günaha girmeye, hüzün, sıkıntı ve kedere işaret eder.Rüyada birahane görmek, nankörlük ve vefasızlık görmeye, dost kazığı yemeye, huzur ve sukünün bozulacağına işaret eder.Rüyada birahanede kavga etmek, amaçlarınıza güç de olsa kavuşmaya işarettir.Rüyada bira dökmek, gereksiz korkulardan arınıp, cesaretlenmeye işaret eder.Rüyada bira ikram etmek, bilmeden ve istemeden bir hataya önayak olmaya delalettir.

Rüyada bira içmek, keyfinizi bozacak, huzurunuzu kaçıracak, canınızı sıkacak bir olayın içine sürükleneceğinizi, sağlık durumunuzda bir bozukluk olacağı anlamına gelir.Rüyada bira içmek, rüya sahibinin şeker hastalığına yakalanma ihtimali olduğunun habercisidir. Ayrıca Birlikte olduğunuz kişiyle aranız açılabilir.

Rüyada arpa ya da mısır birası görmek, rüyayı gören kişinin uzun bir ömür süreceğinin işaretidir.Rüyada buğday birası görmek, yakın bir zamanda önünüzde neşeli günler olduğunun ifadesidir. Sevgi ve sadakate işaret eder.

Rüyada bira görmek , gizli olanın açığa çıkmasına , iş devralmaya , tedirgin ancak umutlu bir bekleyişe delalettir.

Rüyada bira görmek , işleriniz yolunda gideceğine işarettir. Bira gören kişi engelleri kolayca aşar , emeline kavuşur .

Rüyada biranın köpürmesi , taşması yada dökülmesi , aşk hayatında yaşayacağınız çelişkilere , iki insan arasında kalacağınıza delalettir.

Rüyada bira içmek , sırtınızda yük olan bir sırdan kurtulup huzura kavuşmaya , bira içen bir kimseyi görmek , size önemli bir sır yada bilgi vererek elinizi güçlendirecek bir dosta delalettir.

Rüyada bira görüp içmeyen , halinden memnun olur ve bu nedenle eline geçirdiği bir fırsatı başkası ile paylaşır.

Rüyada bira içtiğini ve pişman olduğunu görmek , yaptığınız bir iyiliğe karşı nankörlük görerek üzüleceğinize delalet eder.

Rüyada bira satmak , bir kimseye bira ikram etmek yada ısmarlamak , sırrınızı paylaştığınız bir kimse ile ortak hareket edeceğinize , zorunlu birlikte olduğunuz bir kişi ile mecburiyetiniz bittiği halde ortak hareket etmeye devam edeceğinize delalettir.

Rüyada bira almak , bir kimsenin size bira ikram ettiğini yada ısmarladığını görmek , değerli bir emanet alarak bir süre bu emanet nedeni ile uykularınızın kaçacağına delalettir.

Rüyada bira doldurmak , keyifle yapılacak işlere , kötü giden bir işi düzeltmeye ve yoluna koymaya delalettir.

Rüyada bira yapmak yada yapıldığını görmek , telaşla yürüttüğünüz bir işi zamanından önce bitirerek rahat edeceğinize delalettir.

Rüyada bira fıçısı görmek yakın zamanda nihayetlenecek bir beklentinizin bir süre daha erteleneceğine , belirsizliğin devam edeceğine delalettir.

Kişi istediği şeyleri rüyasında görme yetisine sahip değildir. Rüya görmek istediğinde görme, istemediğinde görmeme gibi bir güce sahip değildir. Kendi keyfiyeti haricinde gördüğü rüyalar kişiye başı boş yaratılmadığını hatırlatırken, aynı zamanda daima Rabbi tarafından gözetildiğini de hatırlatmaktadır. Alemlerin Rabbi her ne murad ederse kişi rüyasında onu görür. Bu rüyalar bazen uyarı mahiyetinde, bazen müjde mahiyetinde, bazen gelecek hakkında küçük ip uçlarından oluşmaktadır. Kişinin iradesi dışı gördüğü rüyalar aynı zamanda kişinin Allahu Tealanın izni olmadan bir şey yapamayacağını da ispatlamaktadır.

Rüyalar yaklaşık olarak iki üç dakika kadar sürmesine rağmen rüya sahibi bazen günlerce gördüğü rüya hakkında konuşabilmektedir. Şayet rüyasında güzel şeyler görmüşse keyifle, sıkıntılı şeyler görmüşse sinirli gün geçirebilmektedir. Rüya sadece hayal ya da günlük yaşamın bir aksi ise kişinin hissiyatını nasıl etkilemektedir? sorusuna verilecek en güzel cevap ise, kişinin rüyayı ruhu ile gördüğüdür. Rüyalar ruhun varlığını ispatladığı gibi, kabir aleminde beden öldükten ve yok olduktan sonra ceza ya da mükafatın bedensiz nasıl hissedileceğinin de ispatı gibidir.

Rüyalara yapılan klasik yorumlar genelleme şeklindedir. Ana hatlarını oluştursa da, rüyada görülen renkler, kokular, objeler rüyanın yorumuna farklılık kazandırmaktadır. Kişiye ne şekilde yorum yapılırsa yapılsın bilinen tek gerçek, her şeyin sahibi Allahu Tealadır ve O ne dilerse o olur. Rüya yorumu ehil kişiler tarafından yapılırsa dikkate alınmalı, ancak saplantı derecesinde her görülen rüyayı yorumlatmak için çaba göstermemelidir. Bir nevi rüya yorumları fal şeklini almamalı, gelecekten haber veriyor diye herkese rüya anlatılmamalıdır. Rüyalar Allahu Tealanın bir ikramı olarak görülmeli, emanet olarak görülmeli sadece bu ilme vakıf ehil kimselerle paylaşılmalıdır. Zira her rüya sahih olmadığı için her rüyanın yorumu yapılmaz.

Rüyada bira içme;

Rüyada bira içtiğini görmek; alkol dinimizde haram olması sebebi ile, çoğu haram eden şeyin damlasının dahi haram olduğu düsturu sebebi ile, böyle bir rüya görmek kişinin ahlak ve kişiliğine dikkat etmesi, yaşantısını irdelemesi gerektiği hususunda uyarı niteliğindedir.

Rüyada bira içtiğini görmek; rüyayı gören kişinin vaktini boş işlerle harcadığı, zamanını ziyan ettiği şeklinde tabir edilir.

Rüyada bira içtiğini görmek; rüyayı gören kişinin etrafındaki kişilere dikkat etmesi gerektiği şeklinde tabir edilir.

Rüyada bira içtiğini görmek; rüyayı gören kişinin manevi olarak boşlukta olduğu, iman ve itikatında gevşemeler olduğuna delalet eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1974