Rüya tabiri ara

Rüyada bir şey istemek

Nisan 20, 2014 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada bir şey istemek, çözümlenmesi zor olan meselelerin çözümlene­ceğine, işinizde sebat göstereceğinize, tevazu sahibi olma­ya , makam ve mevkinin yükselmesine işaret ettiği gibi rüya sahibi kişinin memnun olacağı olayların yaşanacağına, huzur ve keyfinin yerine geleceğine, rüya sahibi için işlerin yolunda gideceğine yokluktan, yoksulluktan kurtulacağına, zamanla sorunlarını çözeceğine yorumlanır

Rüyada Evlenmeyi İstemek
Rüyada evlenmeyi istemek, rüyayı gören kişinin kafasını karıştıran bir sorun olduğuna, bir türlü ne yapacağına karar veremediğine bu nedenle zor durumda olduğuna alamet eder. Bu rüya bazen de kişinin birikim yapma fikrine işaret eder.

Rüyada Dua İstemek
Rüyada dua istemek, rüya sahibinin kendine kötü hissettiren bazı duygularının ve düşüncelerinin olduğuna, çocukluğundan kalan korkuları hala üzerinden atmayı başaramadığına ve kolay kolay güven duymadığına alamet eder.

Rüyada Su İstemek
Rüyada su istemek, pek de iyi anlamlara gelmez. İnsanlar arasındaki anlaşmazlıklara, sıkıntılara ve geçimsizliğe işaret eder. Rüya sahibinin asılsız sözlere kulak asması nedeni ile bazı kişilerle karşı karşıya geleceğine ve ağız tadının kaçacağı anlamına gelir.

Rüyada Ev Almak İstemek
Rüyada ev almak istemek, rüya sahibinin geleceği için yatırım yapmak amacında olduğuna işaret eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1018