Rüya tabiri ara

Rüyada Bir Erkeğin Elini Tutmak

Şubat 12, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada bir erkeğin elini tutmak sevdiği kişi ile güzel bir evliliğe doğru ilerleyeceği veya kişinin geleceğini etkileyecek bir ortaklığa imza atacağı şeklinde tabir edilir. Her türlü iş birliğine, dayanışmaya, yardımseverliğe açık olan kimsenin, sağlıklı, huzurlu, refah bir hayata sahip olacağına yorumlanır.Rüyada bir erkeğin elimi tutması haklı ve hayırlı olan tarafı tutmaya, karşılıklı alış veriş yapmaya, iyi işlere, günahlardan arınmaya, mala gelen bir zarar ziyandan kurtularak iş ve kazanç düzeninin yeniden işler hale gelmesine delalet eder.

Rüyada bir erkeğin elini sıkmak rüya sahibinin ailesinden ve yakın dostlarından gördüğü destek sayesinde kararlı bir işe girip bu işte kısa zaman da yükseleceğine, yaptığı işlerde elde ettiği başarının kişide maddi ve manevi anlamda da bolluğa ermesine sebep vereceğine, yakın zaman da birden fazla müjdeli haber alıp çok sevdiği değer verdiği bir kişiyle hayatını birleştireceğine yorumlanır.

Rüyada bir erkeğin elini okşamak öz güveninin tekrar yerine gelip hayata sıkı sıkıya tutunmasına, yaptığı işlerde bir çok başarıya imza atıp ismini kısa zaman da duyuracağına, geçmişte ki kötü günlerinden eser kalmayıp hayatını her anlamın da şansının açık olup yüzünün güleceğine yorumlanır.

Rüyada bir erkeğin elini sıkması hoş sohbete ve güzelliklere yorumlanır. Rüyayı gören kimsenin yakın dostlarıyla bir araya gelerek eğlence düzenleyeceğine, birden fazla farklı aktüaliteler yaparak hayatını renkli hale getireceğine, maneviyatının yükselerek Allah yolunda secde edip hayatını ibadete adayacağına yorumlanır.

Rüyada bir erkeğin elini öpmek eğitim konusunda uzun zamandan beri verilemeyen bir kararın aile bireylerinin desteği ile yakın bir zamanda verileceği ve böylece birçok sorunun ortadan kalkacağı anlamına gelir ve başarının ve zaferin nişanesi olarak kabul edilir. Aynı zamanda tehlikelerden, kötülüklerden, düşmanlardan ve her türlü beladan uzak olmaya işaret eder.

Rüyada bir erkeğin elini kınalı görmek kişinin hayatı boyunca ulaşmak istediği hedeflerine ulaşabileceğini kişinin şanslı kısmetli ve başarılı olduğunu hem bu dünyada hemde ahirette cennet kapısının o kişiye ihsan edildiğinde bilinir.

Rüyada bir erkeğin elinde çiçek görmek rüya sahibinin özlemini duyduğu uzun zamandır üzerinde çalıştığı bir işi faaliyete sokarak kısa zaman da büyük başarılara imza atacağına yorumlanır.

Rüyada bir erkeğin koluna girmek başarının ve zaferin nişanesi olarak kabul edilir. Aynı zamanda tehlikelerden, kötülüklerden, düşmanlardan ve her türlü beladan uzak olmaya işaret eder.

Rüyada bir erkeğin el uzattığını görmek gören kişinin düşmanlarını karşı dik durduğu aklı ve mantığı sayesinde birden fazla zorlu görevi başarıyla tamamladığı, insanların güvenlerini kazanarak toplum arasında saygınlığını koruduğuna yorumlanır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3278