Rüya tabiri ara

Rüyada Bir Çocuğa Para Vermek

Mart 29, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada bir çocuğa para vermek, oldukça anlamlı bir rüya olmaktadır. Rüyayı gören kişinin hayırlı işler yapmasına ve helal para kazanmasına yorumlanır. Bilinen birden fazla anlamı olsa da paranın rüyada çocuğa verilmesi kişi için oldukça hayırlıdır.

Rüyada bir çocuğa para vermek, rüyayı gören kişinin kazandığı parayı helal olarak kazandığı anlamına gelir. Buna bağlı olarak kişinin yaptığı yatırımlar ve harcadığı paranında helal olmasını ifade eder. Rüyayı gören kişinin evine giren çıkan ve çocukları için harcadığı paranın alın teri olmasına yorumlanır.Rüyada bir çocuğa para vermek, bazı inanışlara göre evladı olmayan bir kimse için çocuk sahibi olmak anlamına gelir. Rüyada çocuğa verilen para ise anne ve babanın çocuğuna harcayacağı emeğin ifadesi olmaktadır. Rüyayı gören kişi erkek ise eşinin hamile kalması bayan ise kendisinin yakın zamanda çocuk sahibi olacağını öğrenmesi söz konusu olur.

Maddi anlamda rüyada bir çocuğa para vermek, rüyayı gören kişinin yakın zamanda eline geçecek helal mal varlığı anlamına gelir. Anne veya babadan yüksek mal varlığı kalması gibi durumlar yaşanması söz konusudur. Yakın zamanda beklenmeyen miras haberleri alınabilir. Kişiye kalan hayatında, eşine ve çocuklarına dair yetecek kadar fazla mal varlığı kalması anlamına gelir. Kişi kendisine kalan bu mal varlığından büyük hayırlar yapar ve iyi işlere harcar. Rüyayı gören kişiye kalan bu mal varlığını anne veya baba helal olarak kazanmış ve çocuklarına bırakmıştır.

Aynı zamanda verilen paranın kağıt yada bozuk para olmasına göre iki farklı anlamda yorumlanır. Rüyayı gören kişi çocuğa kağıt para veriyorsa, bu rüya kişiye mutluluk, huzur ve bol para getirir. Aynı zamanda ele geçen büyük şansın ve çok paranın ifadesini taşır. Eğer parayı veren bozuk para veriyorsa bu durum pek hayıra yorumlanmaz. Rüyada görülen bozuk para laf, dedikodu ve maddi anlamıyla akıp giden para anlamına gelir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4995