Rüya tabiri ara

Rüyada Bilezik Takmak

Nisan 17, 2019 - Okuma süresi: 5 dakika

Rüyada bilezik takmak rüya sahibi bileziği odasında görmüş ise hanesine bolluk ve bereketin gireceğine manadır. Rüya sahibi eğer kendi altında çalışan kişileri bilezik takarken görmüş ise bu o kişilere saygı ve hürmet duyacağına yorumlanır. Rüyada burma bilezik takmak rüya sahibinin eş, dost ve akraba ziyareti yapmak için yollara düşeceğine delalet eder. Kişinin aile büyüklerinin huzuruna çıkıp ellerini öperek hayır dualarını alacağına yorulur. Aynı zamanda bilezik kadın için iyiye yorulur, erkek için ise kötüye delalet eder. Rüya sahibi hayatında yaşadıklarıyla alakalı rüyasında gördüklerine anlam biçmeli ve ona göre değerlendirmelidir.

Rüyada bilezik takmak genellikle hayırlı işlere ve hayırlı günlere yorulmaktadır. Böyle bir bu rüyayı bekar bir kız gördü, ise o kızın evleneceğine işaret olmaktadır. Aynı şekilde bu rüyayı bekar bir erkek gördü ise rüya sahibinin üzüntü ve sıkıntı yaşayacağı tabir edilir. Kırılırsa o kişinin sağlık sorunları yaşayacağına işarettir. Kardeş sembolü olarak yorumlanır. Kardeş ile ilgili konular gündemde olabilir. Kişi kardeşi ile ilgili konulara yoğunlaşır. Kız ya da erkek kardeşinizin bazı sorunları sizi etkileyebilir. Eğitimle ilgili konularda yardım edebilirsiniz. Kardeşinizin bir rahatsızlığı varsa tedavisine bizzat siz ilgilenebilirsiniz. Kardeşinizin maddi olarak ihtiyaçlarını karşılamak zorunda kalabilirsiniz. Ortak mallar anlamına gelir. Takan kişi ortak mallar konusunda sorunlar yaşayabilir. Bu dönemde ortak bir iş yeri açabilirsiniz. Her konuyu çok iyi incelemeli ve doğru adımlar atmalısınız. Bu aralar miras konuları da söz konusu olabilir. Miras mallarının paylaşımı, miras mallarının geliri aileniz arasında konuşulacak konulardan.

Rüyada kolundan bilezik çıkarmak, rüya sahibi için pek hayırlara yorulmaz. Rüya sahibi için kavgalara, ayrılıklara, sorunlara ve tatsızlıklara delalet eder. Rüya sahibi iş hayatında oldukça büyük sıkıntılar yaşayacak ve işten kovulacağına kadar ilerleyecektir. Rüya sahibi yanlış insanlarla arkadaşlık ederek yaşamını kötü yönde zarara sokacaktır. Bu kişiler iş hayatında sorunlar yaratacak bunun neticesinde rüya sahibi aile içinde de tartışmalar yaşayacaktır. Kişinin yaşadığı sorunlar eşiyle tartışmalara ve hatta ayrılıkların olacağına yorumlanır.

Rüyada bilezik taktığını görmek, kişinin kadın olması halinde senelerdir beklediği sevindirici müjdeyi alacağına, erkek ise bazı zorluklarla karşılaşacağına, ancak sabır ve dirayetle tüm problemlerin üstesinden geleceğine işaret eder.

Rüyada bileziğin kırıldığını görmek, rüya sahibi için üst üste yaşanacak talihsizliklerin habercisidir. Rüya sahibinin hayatı biranda değişecek ve sorunlar yaşayacaktır. Rüya sahibinin para kaybına uğramasıyla beraber sağlık sorunları yaşayacağına yorumlanır. Rüya sahibi işinde biranda eksiye düşecek ve kendisini toparlamakta güçlük çekecektir.

Rüyada kolunda bilezik görmek, rüyayı gören kişi için pek iyi olduğu söylenemez. Rüya sahibinin üst üste yaşayacağı sıkıntılara, kötü olaylara, buhran ve kaoslara işaret eder. Kişi önlemlerini almazsa maddi kayba uğramasıyla beraber yaşayacağı sıkıntılar neticesinde sağlık sorunları ile karşılaşacaktır. Kişinin ağır sağlık sorunları geçireceğine ve ciddi bir ameliyat operasyonu geçireceğine delalet eder.

Rüyada altın bilezik takmak, rüyayı gören kadın ise hoşluğa, güzelliğe ve mutluluğa delalet eder. Ancak rüyayı gören kişi erkek ise yaşanacak sıkıntıya, soruna, hastalığa, rüyada koluna altın bilezik takmak iflasa ve kayıplara delalet eder.Rüyada altın bilezik takmak rivayetlere göre kişinin sevdiği kişin doğru ve güvenilir olduğuna alamet edilir ve başka bir rivayete göre ise kişinin akrabasından miras kalacağı da işaret edilmektedir. Rüyasa altın bilezik takmak başka rivayetlere göre kişinin altın bilezğinin çalınacağı yönünde de rivayetler vardır . Bu rivayetler görüldüğü üzere olumlu ve olumsuz olarak yorumlanmaktadır.

Rüyada gümüş bilezik takmak, rüya sahibinin haramdan ve zinadan korkacağına, dinin görevlerine uyacağına ve Allah katında hayırlı işler yapacağına yorulur.Rüyada erkeğin bilezik taktığını görmek, rüya sahibinin ciddi ekonomik krizler yaşayacağına tabir edilir. Kişi para kaybına uğrayacak ve yaşanacak sorunlarla boğuşarak çözüm yollarına gidecektir.Rüyada gümüş bilezik görmek; şeref ve izzet sahibi kimseler ile yakınlık kurmaya, mal sahibi olmaya, güzelliğe, rüyada gümüş bilezik takmak, takan kimse için din ve ululuktur, çünkü gümüş bilezik cennet ehlinin ziynetlerindendir.

Rüyada bir kadının koluna bilezik takması; evinde berekete, rızkın bol olduğuna ve mutlu bir haber alacağınıza işarettir. Rüyada kendi kolunda bilezik görmek; fazla meraklı bir kimse olacağınıza, merakınız sebebi ile sıkıntılı günler yaşayacağınıza işaret eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

16678