Rüya tabiri ara

Rüyada Bileklik Takmak Görmek

Temmuz 13, 2019 - Okuma süresi: 5 dakika

Rüyada bileklik takmak eğer evli ise iş hayatında büyük bir mertebeye ulaşarak istediği kademeye geleceğine işarettir. Eğer rüya sahibi bekar ise yakın bir zaman içinde birine büyük bir aşk ile bağlanacağına ve bu bağlılığında evlilik getirerek rüya sahibine hayırlı kapılar açılacağına delalet eder. Aynı zamanda bu rüya bel bağlamak şeklinde de yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin çok sevdiği birine aşırı şekilde bağlanması anlamını da taşır.

Rüyada bileklik görmek, güvenilir bir arkadaş olarak yorumlanır. Rüyada bileklik gören kişi güvenilir bir arkadaşa işaret eder. Güzel bir bileklik gören kişi güvenilir bir dosta sahip olacak. Kötü bir anda sizi kaldıracak ve destek olacak bir arkadaşınızın varlığını keşfedeceksiniz. Güven duygusunun söz konusu olduğu bir döneme işaret eder. Rüyada güzel ve şık bir bileklik gören kişi bir dost kazanacaktır.

Rüyada Bileklik Kırılması
Borcunuzun biteceğine işarettir. Uzun zamandır ödediğiniz krediniz bitebilir. Başkalarından aldığınız borçları kapatabilirsiniz. Rüyada bilekliği kırılan kişi başkasına bir miktar borç verecektir. Kısa zamanda geri ödenmesi şartıyla birisine maddi olarak yardım edebilirsiniz.

Rüyada Bileklik Hediye Vermek
Emek ve gayret olarak yorumlanır. Rüyada kalın bir bileklik hediye eden ve takan kişi bir iş için emek ve gayret gösterecektir. Yılmadan ve isteyerek bir işi başarabilmek arzusuyla dolu olacaksınız. Rüyada kalın bileklik satın alan kişi giriştiği her işi başarıyla bitirecektir. Bileklik sembolü, genellikle yeni bir işin habercisidir. Kişi çok büyük bir ihtimalle getirisi bol bir işe girecek dolgun bir maaş ile işe başlayacak demektir. Şık taşlı bir bileklik gören bir kadın, her zaman ve her durumda dimdik hayatta tek başına ayakta durabilen bir güçlü kadını simgeler. Bu kadın her zorluğun üstesinden gelir ve aklına koyduğu her işten başarı ile ayrılır ve birinin boyunduruğu altında yaşamaktan nefret eder.

Rüyada Beyaz Bileklik Görmek
Rüya sahibinin erken zamanda evlenecegine işaret eder. Bir yerden gelecek olan miras ve yüklü bir miktarda paraya kavuşulacağına işarettir. Genelde rüya sahibi kız ise erken bir evlilik haberidir. Erkek ise keder sıkıntı gibi bazı olumsuz durumların geleceğine veya yaklaştığına işaret edilir. Bazen de evlat edinmek anlamında da yorumlanalinabilir.

Rüyada Bileklik Almak
Hayırlı olayların yaşanacağına delalet eder. Sağlık, mutluluk ve hayırlı bir kısmetin işaretidir. Kişi eğer evli ise eşinin ona daha çok bağlanacağına ve ev içinde huzurun artacağına delalettir. Eğer kişi bekar ise hayırlı bir kısmet bularak yakın zamanda evleneceğine ve ev içinde bolluk ve bereket yaşayacağı şeklinde yorumlanır. Sağlıklı bir yaşam ve ömür boyu refah içinde yaşanacağına yorulur.

Rüyada Bileklik Satmak
Kişinin birisine büyük bir iyiliğinin dokunacağına işarettir. Yakın zamanda hayırlı bir işe vesile olacağına ya da yaptığı bir iyiliğin büyük bir sevap getireceğine işarettir. Rüya sahibinin manevi yönden huzur ile dolacağına bir garip ya da kimsesize bir yardımda bulunarak gönül rahatlığına ulaşacağına delalet eder. Rüya sahibinin elinin bereketlenerek hane içinde bir bereketin hasıl olacağına ve maddi yönden bir rahatlama yaşanacağına da yorulur.

Rüyada Bileklik Yaptırmak
Uzun zamandır üzerinde uğraşılan bir işin sonuca varacağına işarettir. Emek verilerek yapılan bir iş ya da bir davranışın karşılığının görüleceğine ve bu durumun büyük bir sevinç yaşatarak rüya sahibini mutluluğa boğacağına delalettir. Rüya sahibinin iş hayatında gösterdiği emeği ve çabayı hak edecek mertebelere ulaşacağı ve bundan büyük mutluluk duyarak kazancının artacağı şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Bileklik Seçmek
Rüya sahibinin yakın zaman da hayatı ile ilgili büyük ve önemli kararlar alacağına ve bu kararların hayatını belirleyeceğine işarettir. Uzun zamandır görülmeyen ve özlenen eski bir dost ile karşılaşılıp bağların yeniden kuvvetleneceği ve rüya sahibinin bu durumdan oldukça memnun olacağı şeklinde de yorumlanır. Rüya sahibinin karşısına yakın bir zamanda bir yol çıkarak bu yoldan doğru yolu seçeceğine delalet eder.

Rüyada Bileklik Denemek
Yakın bir zamanda beklenmeyen bir yerden para geleceğine ve rüya sahibinin mal mülk sahibi olacağına işarettir. Kişiye miras kalması ve bu mirasında son derece çok olması anlamına da gelir. Aynı zamanda sevdiğiniz bir kişinin size sadakat ile bağlanacağına yahut size sadakat ile bağlı olduğuna ve yıllar boyu huzur ve bolluk içinde yaşayacağınıza işarettir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4481