Rüya tabiri ara

Cover Image

Beyaz Yılan

Temmuz 5, 2018 - Okuma süresi: 5 dakika

Rüyada beyaz yılan görmek,  beyaz yılan görmek, tutmak ya da beyaz yılana sahip olmak, yüksek mertebelere ulaşmaya, zaferi ve başarıyı beraberinde getirmeye yorumlanır. Beyaz yılan rüyası, bazen de zayıf, güçsüz pasif düşmana işarettir. Rüyasında boynuna beyaz yılan dolandığını gören kimse, kazandığı malının zekatını vermemiştir. Rüyada beyaz bir yılanın güzel söz söylediğini görmek, düşmanlarınızdan gelecek hayırlı ve güzel eylemlere, delalet eder. Beyaz yılan rüyası  hayatınızı yakından ilgilendirecek kararlar almaya, geçmişe yönelik yaptığınız davranışlardan uzak durarak daha sakin ve güzel yaşam tarzına yönelmeye sembol edilir. Bu rüyayı gören kimseler, ticari yaşamlarının yanı sıra sosyal hayatlarında da sadık vefalı bir çok arkadaşa sahip olup kendisini bir çok konuda güvende hissedecektir. Rüyada beyaz yılan görmek,  hanenize girmeye çalışan  sizleri konuşmaları ile etkilemeye çalışan sinsi düşmanlarınıza yorumlanır. Bu rüya kişiye hayırdan çok şer getirip kişinin yuvasının bozulmasına sebep olacak bir çok üzücü olayların yaşanacağına delalet eder.

Rüyada Beyaz Yılan Görmek Ne Demek?

Rüyada beyaz yılan görmek, yaşadığınızı hayata son vermeye, kendinize çeki düzen getirmeye, olumsuz eylemlerden ve davranışlardan kaçınmaya yorumlanır. Rüyasında beyaz yılan gören kimseler insanlara yönelik beslediği korku ve endişelerinden yavaş yavaş kurtularak güvensizliklerini atlatırlar. Beyaz yılan görmek, bazen de ceviz kabuğunu doldurmayan olaylar yüzünden sevdiğiniz kimselere kırıcı hitaplarda bulunmaya, sevdiğiniz kimselere karşı ilerde pişman olacağınız hatalarda bulunmaya sembol edilir.

Rüyada Beyaz Yılan Sevmek  

Rüyada beyaz yılan sevmek, tatlı dili ve güzel yüzü ile dikkatleri üzerinde toplayan, her fırsatta insanlara yardım etmeye çalışan iyi huylu kimselere işaret eder. Rüyada beyaz yılan sevmek, yaşanılan hayattan zevk duymaya, eğlenceye ve gezmeye önem vermeye, hayatı her haliyle kabullenmeye tabir edilir.

Rüyada Beyaz Yılan Tutmak  

Rüyada beyaz yılan tutmak, zorlukların ve güçlüklerin üstesinden gelmeye, hedefleriniz uğruna çıktığınız yolda hayatınızı zaferle süsleyerek amacınıza yönelmeye yorumlanır. Rüyada beyaz yılan tutmak, bazen de gövde gösterisi yapmaya, çevrenizdeki insanlara alışılmışın dışında eylemlere sürüklemeye tabir edilir.

Rüyada Beyaz Yılan Kovalaması  

Rüyada beyaz yılan kovalaması, kişinin çevresine karşı olumsuz tavırları ve yaklaşımı yüzünden sevdiği bir çok insanın kaybolmasına sebebiyet vererek mutsuz duruma düşeceğine yorumlanır. Rüyada beyaz yılan kovalaması, iş hayatınızda sıkıntıya düşmeye, yenilgiye uğramaya, kazandığınız tüm değerleri bir bir kaybetmeye tabir edilir.

Rüyada Beyaz Yılan Yemek  

Rüyada beyaz yılan yemek, kişinin hayatını kazanmak adına girdiği yolda inancı ve değerleri sayesinde zahmetsiz şekilde amacına ulaşarak yoluna devam edeceğine yorumlanır. Rüyasında beyaz yılan yediğini gören kimse, korkularına yenik düşmemiş, inancından ve değerlerinden ödün vermemiş her türlü eyleme açık kimsedir.

Rüyada Beyaz Yılan Sokması  

Rüyada beyaz yılan sokması, bu rüya kişinin beklemediği kimselerden göreceği kötülükler karşısında zor duruma düşerek amacına ulaşmak konusunda sıkıntı çekeceğine yorumlanır. Rüyada beyaz yılan sokması görmek, bazen de iş hayatınızda yüksek mertebelere ulaşmaya, gücü ve zaferi elde tutmaya, imkansızları başarmaya tabir edilir.

Rüyada Beyaz Yılan Öldürmek  

Rüyada beyaz yılan öldürmek, kişinin kötü alışkanlıklarından ve çevresinden bir süre uzak durarak hayatına çeki düzen vereceğine, yaptığı yanlışlardan ders alarak hayatını ona göre şekillendireceğine yorumlanır. Rüyada beyaz yılan öldürmek, bazen de hayal perest, gerçeklerden baımsız yaşayan, her hangi bir amaca ve hedefe bağlı kalmaksızın yaşayan kimselere tabir edilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4082