Rüya tabiri ara

Rüyada Beyaz Üzüm Yemek

Nisan 1, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada beyaz üzüm yemek, hayatta beklentilerinin olacağına, iyi işler yapacağına maddi sıkıntılardan kurtulacağına aşk hayatının iyi olacağına,aynı zamanda kişinin iş hayatında istediği mevkiye ulaşacağına ve dünyalık geleceğinin iyi olacağına delalet eder. Mevsiminde yenilen üzüm hayra, kişinin ümit ettiğine vaktinden önce kavuşmasına, mevsimi dışında görülen üzüm ise hayra yorumlanmamaktadır. Mevsiminde görülen üzüm gelecek bol geçime, helal kazanca, mevsimi dışında görülen üzüm önce yediğini gören kişinin sıkıntıya uğrayacağına ve hastalığa delalet eder.Kara üzüm ise sıkıntı üzüntü ve hastalığa delalet eder.

Rüyada siyah üzüm yediğini görmek üzüm tatlı ise zenginliğe bolluğa, şayet ekşi ise maddi konudan sıkıntı yaşanacağına kayıpların olacağına delalet eder. Çekirdekli üzüm yediğini görmek ise evdeki bereketin artacağına geçim sıkıntısının geçeceğine ve yoksulluğun yaşanmamasına işarettir. Bir rivayet göre vakti dışında görülen siyah üzüm korku üzüntü ve hastalığa işaret eder.

Rüyada üzüm bağı görmek gören kişinin kısa süre de zengin olacağına umulmayan bir yerden paranın geleceğine işarettir.Bağın bol yeşil ve hasadın çok olduğunu görmek kazanılacak malın bereketine bolluğunu temsil eder.Kurumuş üzüm bağını görmek ise hayra yorulmamaktadır, madden aniden kaybedilecek malın habercisidir. Kişinin rüyada bağdan kendi eliyle üzüm topladığını görmesi hayatı boyunca olması isteğini bütün arzu ve dileklerin olacağına işarettir.

Rüyada üzüm sıkıp suyunu çıkardığı görmesi rüya sahibinin borçlarından kurtulacağına maddi açıdan rahatlayacağına delalettir. Üzüm suyunun içtiğini görmesi rüya sahibinin ömrünün uzun olacağına işarettir.

Rüyada kuru üzüm yediğini gören kişi hayatı boyunca yoksulluk çekmeyeceğine hayırlı ve bol gelire delalet eder.Yenilen üzüm ekşi ise kişinin hesabını yapmadan harcama yaptığına devamı halinde büyük mal kayıplarının olacağına, tatlı üzüm ise eve girilen paranın miktarına bereketine gayretlibir şekilde çalışmasının karşılığında maddi açıdan güvene kavuşmasına işarettir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1665