Rüya tabiri ara

Rüyada Beyaz Saç Teli Görmek

Rüyada Beyaz Saç Teli Görmek son zamanlarda geçirmiş olduğunuz zorlu anların son bulması için birçok kişiden yardım istemiş olsanız bile, şehir değişikliği yapmanız sonucunda bütün sıkıntılarınızın bir anda biterek, daha huzurlu bir hayatınızın olaca...

Rüyada Beyaz Saç Teli Görmek son zamanlarda geçirmiş olduğunuz zorlu anların son bulması için birçok kişiden yardım istemiş olsanız bile, şehir değişikliği yapmanız sonucunda bütün sıkıntılarınızın bir anda biterek, daha huzurlu bir hayatınızın olacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Hayatınızda bulunan zorluklara eşinizle birlikte her daim göğüs gerdiniz. Geçirdiğiniz sıkıntılı zamanların üzerine bir de, maddi zorluklar eklenince bu sıkıntılarınız resmen iki kat artmasına neden oldu. Yeni yerleştiğiniz şehirde çok huzurlu olacağınızdan, çok kısa sürede borçlarınızı da kapatarak daha rahat bir yaşam süreceksiniz. Eski yaşadığınız yerde insanlardan yardım istediğiniz zaman, size yardım edeceklerini söyleyip umursamayan insanlara karşı çok kırılacaksınız. Bu yeni taşındığınız yer size çok uğurlu gelecek. Çocuklarınızın okuması, iyi bir iş kurması için de elinizden geleni yapacaksınız.

Rüyada kendi saçlarınızı beyazlamış olarak görüyorsanız, aile yaşantınızda çok büyük sıkıntılar geçirdiğiniz eşinizle sürekli olarak tartışıp zor günleri yaşadığınızdan dolayı çok mutsuzsunuz. İşyerinden çıktığınız zaman evinize gelmemek adına bir sürü bahaneler arıyorsunuz. Eşinizin üzerinize çok gelmesi, çocuklarınızın tam ergen olduğundan sizin sözünüzü dinlememeleri sıkıntılı zamanları size geçirtip bunalıyorsunuz. Böylesi bir durumda haliyle işyerinize gerekli ilgiyi gösteremiyor, işinizde eski başarılı günlerinizin yerini tamamen başarısız olduğunuz zamanlara bıraktı. Bu durum haliyle maddi kazancınızı çok derinden etkilediğinden, evinizde olan tartışmaların nedeni artık maddi kazancınızın az olması olacaktır. Bu durumu düzeltebilmek adına araya birçok insanı koyup, yuvanızı kurtarmak adına her türlü yola başvuracaksınız. Bu sadece sizin gayretinizle olmayacak, eşinizin de gayret göstermesi gerekmektedir.

Rüyada beyaz saç görmek, hayatınızda ki bazı insanların sizin bulunduğunuz konum bakımından sizi çok kıskandıkları, sizin yerinizde olabilmek adına çok çabalamalarına rağmen bir türlü o mevkiye ulaşamıyorlar. Sizin kıvrak zekanız sayesinde ulaşabildiğiniz bu konumu elde tutabilmek için çok çabalamanız gerekiyor. Katılacağınız bir toplantıda sizin olumsuz bir hareketiniz sonucunda, insanların sürekli olarak sizin bu olumsuz hareketiniz hakkında konuşarak dedikodu yapmaları zor günler geçirmenize neden olacaktı. Sizin ayağınızı kaydırmak isteyen insanların, bu olaylar sonucunda şikayet ederek hakkınızda soruşturma açılmasına neden olacaktır. Yerinizi kaybetmemek adına mutlaka artık çok dikkatli davranarak, önlemler almanız gerekiyor. İnsanların sizi eleştirmelerine neden olacak, herhangi bir tutum içerisine asla girmemeniz gerekiyor.

Rüyada beyazlamış saçlarınızı kestirdiğinizi görüyorsanız, çok zor bir süreçten geçtiğinizden sizi zor zamanları beklediğinden sıkıntılı süreçleri atlatabilmek istiyorsanız, çok dikkatli davranarak önlemler almanız gerekiyor. Bu durum sizin aile yaşantınızla alakalı olabileceği gibi, işinizle ilgili birçok sorunlarında olabileceğinden çok dikkatli davranmanız gerekiyor. Herhangi bir negatif olay yaşadığınızda hemen psikolojinizi çok derinden etkileyip sizin depresyona girmenize neden oluyor. Daha dikkatli davranmanız ve önceden önlem alırsanız herhangi bir sıkıntı ile karşılaşmadan hayatınıza devam edersiniz.

Rüyada beyaz saç görmek, saçlarınızın uzadığını sizin yapı gereği çok sinirli olmanız çevrenizdeki insanların hakkınızda olumsuz düşüncelere kapılmanıza neden oluyor. Herhangi bir olay karşısında biraz daha uysal davranıp, sakin olmanız çevrenizde bulunan insanların daha rahat olmalarına neden olacağından, iş yerinizde çalışanlarınızın daha verimli olmasını istiyorsanız bu kadar sinirli olmamalısınız.