Rüya tabiri ara

Rüyada Beyaz Renk Görmek

Nisan 17, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada Beyaz Renk Görmek, Rüyada görülen beyaz renk genel itibarıyla hayırlı yorumlanmaktadır. Çünkü beyaz renk saflığın ve masumiyetin simgesidir. Rüya sahibinin düzgün karakterli ve güzel ahlaklı biri olduğu şeklinde yorumlanır.

Rüyada görülen beyaz rengin ne olduğu rüyanın yorumunda farklılıklar meydana getirir. Bazen rüya yorumları rüyayı gören kişinin içinde bulunduğu duruma göre de değişiklik gösterebilir.Rüyada görülen beyaz bir yatak, rüya sahibi bekar ise mutlu bir yuva kuracağına, evli ise evliliğinin daha mutlu bir şekilde ilerleyeceğine işaret eder şeklinde tabir edilmektedir.

Rüyasında beyaz kar üzerinde yürüdüğünü görmek rüya sahibi hasta ise iyileşeceğine, sağlıklı bir kimse ise, sıkıntılarından kurtulacağına işaret etmektedir. Ayrıca bembeyaz kar üzerinde uzandığını görmek, genişlik ve ferahlık anlamına gelir. Rüya sahibinin kötü günleri geride bırakarak tertemiz mutlu ve huzurlu günlere kavuşacağı şeklinde tabir edilmektedir.

Rüya sahibi kendi yüzünü rüyada bembeyaz olduğunu görse, izzet ve ikram sahibi bir insan olduğuna veya böyle bir kimse tarafından önemli bir yardım göreceğine işaret eder şeklinde tabir edilmektedir.Rüyasında tertemiz beyaz bir sayfa görmek ise, yerine getirilmemiş bir yemine veya başka bir sebep için yemin etmeye işaret eder şeklinde yorumlanır.Rüyada kırık veya üzerinde leke olan beyaz görmek ise pek hayra yorulmamıştır.

Ancak rüyayı tam anlamı ile ifade edebilmek ve doğru yorumlayabilmek için nesnelerin tamamını bir bütün olarak ele almak çok önemlidir. Kişinin güzel ahlaka ve güzel amele sahip olduğunu ifade eder. Aynı zamanda kişinin başarısını da temsil eden beyaz renk oldukça olumlu gelişmeleri ve sevinçli haberleri bünyesinde barındırmaktadır.

Kişinin rüyasında beyaz yatak görmesi genel olarak evlenmesine işarettir. Beyaz yatak gören bir kişinin karşısına yakın zamanda oldukça hayırlı kısmetler çıkacağı ve kişinin bu kısmetlerini iyi bir şekilde değerlendirerek kısa zaman içerisinde evleneceği mutlu bir evlilik hayatı olacağı bu açıdan oldukça olumlu gelişmeler yaşayacağı söylenmektedir.

Bir kişi rüyasında bembeyaz karların yağdığını görürse bu rüya o kişi için hayırlı bir şekilde yorumlanmaktadır. Genel olarak kişinin beyaz kar üzerinde yürüdüğünü görmesi eğer hasta ise iyileşeceğini ve hastalıktan dolayı geçirmiş olduğu tüm kötü günleri arkasında bırakacağı ifade edilmektedir. Eğer beyaz kar gören ve üzerinde yürüyen bir kişi hasta değil sağlıklı ise hayatı boyunca uzun ve sağlıklı bir hayat yaşayacağı bu yüzden huzurlu olacağı söylenmektedir.

Genel olarak kişinin maddi eşyaların üzerinde görmüş olduğu belirli beyazlıklar iç huzurun bir sembolü olarak ifade edilmektedir. Kişinin uzun bir hayatı olacağı ve bu hayatın tamamını sinirlenmeden büyük üzüntüler yaşamadan büyük bir sakinlik ve huzur içerisinde geçirecek olması ifade edilmiştir. Bu açıdan rüya oldukça hayırlı bir şekilde yorumlanmaktadır. Kaynak: Rüyada Beyaz Renk Görmek

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3289

Rüya Sitesi Linkleri